У Черкасах дитсадок, який не працює, перебудовують під житло для переселенців. У ньому облаштують 24 квартири. Загалом приміщення буде розраховане на 120 людей.

75aba458f0f04b73

Із місцевого бюджету на ці потреби спрямували 18 мільйонів гривень, розповів Суспільному директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

Нині роботи в приміщенні дитсадка продовжуються. Будівельники оббивають стару фарбу, аби розпочати тинькувати стіни, розповів робітник Едуард Поліщук.

"Часом оббивається добре, а де важче, то на це йде день. Інші робітники будуть штукатурити, шпаклювати, облагороджувати кімнати", — пояснив працівник.

99ca4cc44078656b

Приміщення дитсадка не використовували понад 20 років. Робітники демонтували старі вікна та двері, нині прокладають каналізаційні труби. Перепланували кімнати та встановили додаткові перегородки. У майбутніх квартирах буде спальня, кухня та ванна кімната, встановлять кондиціонери, розповів робітник Олександр. Нині оновлюють систему електропостачання.

"На кімнату буде одне освітлення та вимикач, ось спальня також вже готова. Дротів тут не було, все було вирвано, ми закладаємо нову проводку", — пояснив Олександр.

Будівля перебуває на балансі черкаського департаменту освіти та гуманітарної політики. Його очільник Богдан Бєлов розповів: ремонтувати дитсадок розпочали у вересні. Завершити планують до кінця 2022 року, після чого здадуть в експлуатацію.

613a81cd1878210e

"Коли приїхали внутрішньо переміщені люди, то виникла ідея, аби всі садочки, які не працюють, переробити під тимчасове житло для переселенців. Цей садочок є першим у нашому великому проєкті", — пояснив Богдан Бєлов.

Кожна сім’я матиме комфортабельну квартиру, користуватися вигодами зможе безоплатно, повідомив керівник департаменту.

"Ми сподіваємося, що це буде тимчасово, що скоро закінчиться війна, ми переможемо, і люди повернуться до себе в домівку. А потім це житло буде використовуватися з іншою метою: для вчителів, молодих вчителів, для працівників галузей культури та спорту", — розповів Богдан Бєлов.

05f65dfeaeb509a0

За його словами, нині в Черкасах є ще три покинуті дитсадки, які надалі теж слугуватимуть житлом для переселенців.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100