Феєрично, яскраво та на одному диханні пройшли минулі вихідні для вихованців танцювальних колективів позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. 232 призові нагороди здобули юні танцівники закладу у молодіжному фестивалі «Танцюючий листопад».

1

Талановиті діти танцювальної студії «Свій Стиль» (керівниця Софія Дробот), студії сучасного танцю «All Dance» (керівниця Таїсія Запісочна), Народного художнього колективу «Театр танцю «ТАІР» (керівниця Тамара Нестеренко), Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» (керівниця Вікторія Сухенко) продемонстрували свою майстерність у соло, дуетах і командних виступах та неодноразово піднімалися на пʼєдестал пошани.

Мистецький захід відбувся 5-6 листопада у палаці спорту «Будівельник» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної військової адміністрації.

2

У змаганнях взяли участь танцювальні колективи із Києва, Ірпеня, Одеси, Чорноморську, Харкова, Кропивницького, Золотоноші, Шполи та Черкас.

Під час фестивалю зібрали 45 тисяч гривень, які передадуть на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє Багатопрофільний молодіжний центр.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100