29 жовтня у Черкасах на площі перед палацом культури «Дружба народів» опозиція збирає черкащан, щоб дати оцінку всім діям опонентів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив один з кандидатів від Об’єднаної опозиції по округу у Черкасах Микола Булатецький.

– За нашими прогнозами, збереться більше 30 тисяч людей. Ми покажемо на величезному екрані на всю Україну порушення, які вже зараз зафіксовані, і за які порушники повинні нести кримінальну відповідальність. Також ми дамо оцінку діям влади і діям наших опонентів, які висунуті від влади офіційно і які заховані… – зазначив Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+1 #29 Брат 23.10.2012 13:29
У Булатецького їде криша. Ще вибори не закінчились, а він вже оголошує майдани.
Психіка у людини хвора, кидається на чужих, і на своїх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 1 2 3 4 5 18.10.2012 13:45
Горожанка, не переводь стрілки на іншу тему. Краще поясни, чи вкладала пані ....гроші (величезні!) у реконструкцію Дружбака, чи не вкладала. Бо про її великий вклад ти торочиш і торочиш, а на шоу у Шустера......так плакалась, що їй важко без всякої підтримки. Тому вона, бідна, змушена просто ходити по дворах і говорити з людьми, бо ніяких інших ресурсів у неї нема. То вкладала вона гроші у реконструкцію площі, чи не вкладала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Сергій з Кривалівки 17.10.2012 14:48
"Ужасті" - свого Трофіма слухай сам... Я - українець і таку лабуду як шансон не слухаю!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Обізнана 16.10.2012 20:43
Цитую Виборець 194-го:
Очевидно, що Миколу Івановича добре дратує, як Валентина Борисівна працює.

Йолки-палки, якщо так дратує Жуковська, так хай би і сам щось робив! А то крім фестивалю "Крізь терни до зірок", поламаних турнікетів у виконкомі та горлопанства, Булатецький нічим місту і не запам"ятався. Якби Тулуб із Дерновим не підсобили Миколі з розгоном мітингу після закону про мову, то бідному взагалі не було б чого в передвиборчий фільм про себе ставити. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Ню-ню 16.10.2012 18:07
Цитую Горожанка:
После дождя отвалилась рука, вернее гипс, а вместо руки осталась торчать арматура ну чтобы уже совсем не дискредитироват ь идею начали его снимать...тут он рассыпадся окончательно. Построен был на века, а рассыпался через четыре месяца

Изобилием смайликов пургу в словах не замаскируешь ;-) Сначала - слова о том, что из гипса сделан был, а потом - что "построен был на века". Определилась бы, а то какая-то логика блондинки из плохого анекдота. И знаешь ведь, что не от дождя, а от оболтусов малолетних - от дождя ведь арматура не заворачивается, правильно? Хочется поныть о "папередниках" - ной, но для начала докажи, что "пакращувачи" хоть чем-то лучше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #24 Горожанка 16.10.2012 17:24
Цитую Да ланоть!:
Цитую Горожанка:
вспомните как при помаранчевых открывали памятник Симоненку в Черкассах (Черевно как чувствовал, на открытие не поехал :-) ) из строительного гипса. Как его родная сестра, Симоненка чуть в обморок не упала увидав то одоробло, которое кстати разрушилось опять же при первом дожде :-)

Ты гля - врет, и не краснеет. Не дождь разрушил памятник работы Галяна, а кран, когда признали, что х**нь впороли.

Уважаемый не владеет ситуацией :-) Вы спросите почему его снимать начали? После дождя отвалилась рука, вернее гипс, а вместо руки осталась торчать арматура :lol: :lol: ну чтобы уже совсем не дискредитироват ь идею начали его снимать...тут он рассыпадся окончательно. Построен был на века, а рассыпался через четыре месяца :P П что касется что и чего слизано... это дело десятое. памятник есть и люди его приняли, каждый вечер там десятки людей в сквере отдыхают. И "позиционэры" тоже не обходят приходят с цветами... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Оксана Колісник 16.10.2012 17:19
Цитую Художник:
Цитую Да ланоть!:
Ты гля - врет, и не краснеет. Не дождь разрушил памятник работы Галяна, а кран, когда признали, что х**нь впороли. А вот второй памятник тому же Симоненко, торжественно открытый Тулубом (он, в отличие от Черевка, ничего не "почувствовал"), оказался ворованным - слизанным один-в-один с памятника Шевченко на Кировоградщине. Так что чье бы мычало,гражданк а "Горожанка"

Кто б что не говорил, а памаранчевый Симоненко- это просто жесть.Это ж надо было так поглумиться над великим поэтом. Тулубовский хоть на Шевченка похож)))) А тот- вылитый Урри из "Приключений Электроника" перед захватом музея
Ну якийсь же ж "художник" цю "жесть" утворив? І бабки взяв при тому немалі. Зрештою, як і той, що зліпашив універсальну скульптуру поета, що встановлена в Черкасах під іменем Симоненка. І хоч вона не така "концептуальна", як той перший варіант, але її "секондхендність " засмучує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Полишинель 16.10.2012 17:05
Цитую Художник:
Цитую Да ланоть!:
Ты гля - врет, и не краснеет. Не дождь разрушил памятник работы Галяна, а кран, когда признали, что х**нь впороли. А вот второй памятник тому же Симоненко, торжественно открытый Тулубом (он, в отличие от Черевка, ничего не "почувствовал"), оказался ворованным - слизанным один-в-один с памятника Шевченко на Кировоградщине. Так что чье бы мычало,гражданк а "Горожанка"

Кто б что не говорил, а памаранчевый Симоненко- это просто жесть.Это ж надо было так поглумиться над великим поэтом. Тулубовский хоть на Шевченка похож)))) А тот- вылитый Урри из "Приключений Электроника" перед захватом музея


При чем тут помаранчевые? Это бездарные художники виноваты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Художник 16.10.2012 16:59
Цитую Да ланоть!:
Ты гля - врет, и не краснеет. Не дождь разрушил памятник работы Галяна, а кран, когда признали, что х**нь впороли. А вот второй памятник тому же Симоненко, торжественно открытый Тулубом (он, в отличие от Черевка, ничего не "почувствовал"), оказался ворованным - слизанным один-в-один с памятника Шевченко на Кировоградщине. Так что чье бы мычало,гражданк а "Горожанка"

Кто б что не говорил, а памаранчевый Симоненко- это просто жесть.Это ж надо было так поглумиться над великим поэтом. Тулубовский хоть на Шевченка похож)))) А тот- вылитый Урри из "Приключений Электроника" перед захватом музея
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Да ланоть! 16.10.2012 16:51
Цитую Горожанка:
вспомните как при помаранчевых открывали памятник Симоненку в Черкассах (Черевно как чувствовал, на открытие не поехал :-) ) из строительного гипса. Как его родная сестра, Симоненка чуть в обморок не упала увидав то одоробло, которое кстати разрушилось опять же при первом дожде :-)

Ты гля - врет, и не краснеет. Не дождь разрушил памятник работы Галяна, а кран, когда признали, что х**нь впороли. А вот второй памятник тому же Симоненко, торжественно открытый Тулубом (он, в отличие от Черевка, ничего не "почувствовал"), оказался ворованным - слизанным один-в-один с памятника Шевченко на Кировоградщине. Так что чье бы мычало,гражданк а "Горожанка"