реклама

реклама

Розбите лобове скло, незатверджений графік руху та відсутність індивідуально-контрольної книжки водія. Такі порушення зафіксували працівники "Укртрансбезпеки" та поліції під час спільного рейду, пише Суспільне

Такий рейд влаштували в межах "Тижня безпеки дорожнього руху", розповів начальник центрального міжрегіонального управління Олег Лучин. Загалом перевірили 32 автобуси.

На кінцевій зупинці черкаського автовокзалу інспектори перевіряли автобуси. Оглядали усе — від технічного стану до аптечки та документів.

7c6b9e17905908f0

Водій за маршрутом Черкаси — Ватутіне Віктор Карпаушенко зазначив, що до роботи ставиться відповідально. Тож на дорогу без перевірки не виїжджає.

Зауважень до транспорту, на якому їздить пан Віктор, в інспекторів немає. Натомість у сусідньому автобусі, що їздить до Корсуня-Шевченківського, пошкоджене лобове скло. Зі слів водія Ігоря Соловея, розбив його нещодавно та не встиг замінити:

"Я їхав за фурою і з під неї вискочив камінець та вдарив по склу. Але ми усунемо цей недолік".

З такими тріщинами їздити не можна, пояснив інспектор Олександр Обухов:

"Воно заважає в русі, небезпеку несе на дорозі, видимості також заважає".

Тож він склав акт перевірки. За таке порушення передбачений штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

"Цього перевізника викличуть на розгляд у відділ контролю у Черкаські області для проведення розгляду справи", — прокоментував інспектор.

Зауваження мають до автобуса за маршрутом №6, що курсує у Черкасах.

"При перегляді документів у цьому транспортному засобі встановили, що перевізник не забезпечив водія затвердженим графіком роботи".

Це також порушення, зауважив інспектор Іван Медуха. Тож далі цим питанням займатимуться в управлінні "Укртрансбезпеки".

"Відповідальність кваліфікується за абзацом третім статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт». Встановлений штраф — тисяча неподаткових мінімумів доходів громадян", — пояснив інспектор..

Зі слів патрульного поліцейського Володимира Бегеби, такі рейди організовують, аби зменшити кількість аварій та дорогах:

"Від технічного стану транспортного засобу залежить життя і здоров’я пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Тому ми здійснюємо посилений контроль у цьому напрямку. Є такі порушення, за які можна провести профілактичну бесіду і відбутись усним зауваженням, а якщо порушення серйозні, то по всій строгості закону притягуємо до адміністративної відповідальності".

З початку повномасштабного вторгнення кількість автобусних перевезень збільшилась удвічі, розповів начальник міжрегіонального управління "Укртрансбезпеки" Олег Лучин. Однак, як пояснив він, не всі вони курсують легально. Аби таких виявити — обстежують кожен автобус:

"Коли перевезення здійснюється легально, вони є в базі і ми можемо провести всебічне та справедливе розслідування причин транспортної пригоди. До того ж пасажири, які перебувають на борту перевізника, застраховані".

"Тиждень безпеки дорожнього руху", в межах якого відбуваються такі рейди, триватиме до 20 листопада.


реклама

Коментарі  

 
0 #3 Весело 18.11.2022 00:17
Видно тому сьогодні на маршрутах автобусів поменшало :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Василь 17.11.2022 22:58
Яке розбите скло? Займіться паливною і вихлопною системами! Там основні проблеми чадних маршруток!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Алекс 17.11.2022 13:27
А іншим немає чим зайнятись поліції?може закладчиків ловити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100