У рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» 15-16 листопада в Києві відбувся тренінг «Кризова комунікація в аспекті COVID-19».

Тренінг зібрав керівників і комунікаційників центрів контролю та профілактики хвороб з усіх областей України, зокрема і Черкаського обласного ЦКПХ МОЗ України

tren kruz1

Протягом двох днів учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з перевіреними принципами та найкращими практиками комунікації щодо ризиків, а також розглянули сценарії, методи та принципи комунікації на прикладі COVID-19.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час тренінгу наголосив на одному з основних завдань регіональних ЦКПХ – зробити українців здоровішими.

Важливо, що знання, отримані про кризову комунікацію та комунікацію щодо ризиків, учасники зможуть застосувати до майбутніх спалахів захворювань і загроз громадському здоров’ю, інших криз або надзвичайних подій, інформує ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100