Із черговою гуманітарною місією до Червонослобідської громади завітали представники обласної організації Товариства Червоного Хреста Червоного Хреста. Цього разу для забезпечення гуманітарних потреб переселенців, а також родин військових, які загинули у війні з росією Червоний Хрест надав продуктові набори, дитяче харчування, гігієнічні набори для жінок та чоловіків, дитячі підгузки, дитяче харчування, ковдри у загальній кількості близько 5 тон.

1-18.11.2022

За словам голови громади Олександра Литвиненка, Червонослобідська громада активно співпрацює з міжнародними та місцевими благодійними та волонтерськими організаціями. Адже від реалізації подібних соціальних проєктів вигоду отримують вразливі категорії населення громади.

Допомогу між внутрішньо переміщеними особами та родинами загиблих військовослужбовців розподілили фахівчині Центру надання соціальних послуг.

2-18.11.2022

- Разом із представниками Товариства Червоного Хреста обговорюємо подальші напрямки співпраці, предметно спілкуємося  із внутрішньо переміщеними, щоб  знати, як можемо бути максимально корисними, - повідомила директорка Центру Оксана Чигирик.

Про це інформує пресклуб реформ.

реклама

Коментарі  

 
-1 #1 Алекс 23.11.2022 11:22
Фахівчині?що за звір?не засмічуйте мову!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100