У Черкасах відома компанія викупила 6-поверхову будівлю державного інституту. Власне, сама будівля розташована по вулиці Одеській. Це колишній державний науково-дослідний інститут «Акорд».

ДП-НДІ-АКОРД_1

Інформація про результати аукціону розміщена на сайті «Прозоро. Продажі», пише «Вікка».

Інститут «Акорд» є діючим. У ньому працюють 5 осіб. Він надає послуги з досліджень і експериментальних розробок. Мається право власності на будівлю. А також є заборгованість по заробітній платі 232 тис. грн.

ДП-НДІ-АКОРД_2

Продаж будівлі інституту проводив Фонд державного майна України. Стартова ціна була – 1 млн. грн. За право придбати будівлю боролися три претенденти. Найбільшу суму в 6 млн грн, що перевищує стартову в 6 разів, вказало підприємство ТОВ «Золотоніський бекон». Угода про придбання об’єкту має бути завершена до 20 січня 2023 року.

ТОВ «Золотоніський бекон» належить Юрію та Радислову Ткаченку, а також Фрунзе Казаряну. За словами директора підприємства Дениса Мироненка, будівлю планують реконструювати, там хочуть збудувати офісні приміщення для корпорації «Золотоніський бекон». Наявна заборгованість перед працівниками, яка складає понад 200 тис. грн, буде погашена переможцем аукціону. “Золотоніський бекон” займається сільським господарством, тваринництвом і виробництвом м’яса.

акорд

Нагадаємо, що Уряд України запланував провести масштабну приватизацію. У першу чергу на аукціони виставлятимуть непрофільні об’єкти.

реклама

Коментарі  

 
0 #3 Пшонка 26.11.2022 10:10
І тут без Казарянів не обійшлось.
ВАй вай вай...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Петро 25.11.2022 19:14
Якщо вже щось писать, то вивчіть хоч питання. На торгах продавали не будівлю, а державне підприємство з його активами і боргами. Активи- будівля, земля та обладнання, а пассив - всі борги, в тому числі і по зарплаті, податки та умови на майбутнє - забезпечити працівників інституту роботою і зарплатою. Дорого чи дешево - для цього і торги: хто хотів купити могли взяти участь, чи є хто, кого не допустили до участі в торгах? НЕМА!!!чи краще щоб інститут гнть розвалився - на 6 поверхів 5 осіб працює!!!!! оцим потрібно обурюватися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 A 25.11.2022 12:17
правильно!
зачем нам всякие институты!
вот сало!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100