Фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни, протезування ампутантів та забезпечення інвалідів війни житлом – ці та інші питання було порушено під час зустрічі депутатів від «Слуги Народу» міської, обласної та районних рад Черкащини із нардепом та головою Черкаської обласної організації політпартії Олександром Завітневичем.

DSC_0262

Так, депутат Черкаської міськради та інвалід війни Сергій Прядка, зокрема, зауважив, що дедалі більше ветеранів повертається додому і стикається із невирішеними проблемами, які позначаються на якості їхнього життя.

«Дуже важливе питання – забезпечення житлом інвалідів війни 1-2 групи. Я отримав поранення у 2017-ому році і досі не маю власного житла. Моя черга мала настати у цьому році, але розпочалося повномасштабне вторгнення. Так само гостро стоїть питання протезування. Те, чим держава нас забезпечує, не завжди задовольняє потреби. Але ж чим якісніший протез, тим краще ми почуваємося і можемо займатися добрими справами», – поділився Сергій Прядка.

зав2

За словами народного депутата та голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, у бюджеті на 2023-ій рік на реабілітацію ветеранів війни  уже закладено 2 мільярди гривень.

«Завдання Міністерства у справах ветеранів та Міністерства оборони залучити до реабілітації якомога більше санаторіїв, а не лише лікарень, які мають фонди, але потребують спеціалістів та відповідного обладнання. Багато таких санаторіїв уже беруть таку ліцензію.  МОЗ  формуватиме комплексні програми з реабілітації,  які охоплюватимуть не лише фізичне відновлення людини,  а й психологічне. 2 мільярди гривень у Національної служби здоров’я України вже є», – запевнив Олександр Завітневич і закликав депутатів співпрацювати у цьому напрямку на всіх рівнях.

Зав

Щодо забезпечення військових житлом, то, за словами нардепа, до повномасштабного вторгнення відповідний закон був готовий.

«Коли закінчиться війна, ми повернемося до цього питання і будемо його вирішувати», – підсумував Олександр Завітневич.

DSC_0188

Про це повідомляє пресслужба партії.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100