Адміністрація Черкаського державного технологічного університету нікого не змушує сплачувати благодійні внески. Про це сьогодні в коментарі «Прочерку» повідомив ректор навчального закладу Юрій Лега.

– Але є студенти, які поселившись у гуртожиток, бачать, що, наприклад, десь погане вікно і його треба замінити, щоб не дуло взимку. За бажання, студенти можуть між собою складати кошти і щось відремонтувати в кімнаті, написавши перед цим заяву: «Просимо прийняти спонсорські внески для того й того…» Але ні про яке вимагання спонсорських коштів не може бути мови! Ми просто не можемо так ставити питання, – заявив Юрій Лега.

Ректор зауважив, що йому неприємна інформація поширена у ЗМІ, нібито в ЧДТУ вимагають спонсорські внески, і він обов’язково збере деканів в університеті для обговорення цього питання.

Нагадаємо, що раніше віце-спікер парламенту Микола Томенко повідомляв, нібито до нього надходили звернення від студентів ЧДТУ щодо вимагання від них сплати благодійних внесків у розмірі не менше як 500 грн.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Йосип Ілларіонович 21.10.2012 21:00
По 500, :lol: :D :lol: ха з нас штуку требували, ми ше дурачків включали молв на проїзд, харчо вистачає на інтернет самі заробимо, не треба нам ніякої матеріальної допомоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Бывший студент 17.10.2012 10:08
Раньше только лампочки заставляли покупать на определенную сумму, потом деньги стали носить... А о каких окнах речь, простите???? О тех, к-е мы наглухо заклеивали скотчем и пленкой, потому что находится в комнате невозможно было? Да, я конечно года 1,5 не была возле общежитий, не видела... Но на моей памяти пластиковых окон не было нигде! Очень сомневаюсь, что они появились... Но, не могу сказать, что в остальном все так же завязано на деньгах. Например, если хочешь учится - денег никто не требует, а если не хочешь - плати, думаю это нормально!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Полишинель 17.10.2012 09:34
Регіонали завжди брешуть! Всі знають, що це типова практика у всіх вузах, в ЧНУ теж таке. Причому гроші збирають ректору, а потім ремонти відбуваються з шаленими відкатами. Мені один декан з ЧНУ розповідала, що за самі откати, які одержує ректор можна ще один гуртожиток збудувати. Ремонт в одній кімнаті гуртожитку ректор Кузьмінський замовляє в свої фірмах за ціною шикарного ремонту однокімнатної квартири
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Студент ЧДТУ 5 курс 17.10.2012 00:30
Бреше, нас декани муштрують по повній, погрожують сесією, а самі кажуть що це ректор сказав збирать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Nazar Obidzinski 16.10.2012 22:48
А що цей ректор скаже з приводу примусу викладацького складу писати заяви на включення до дільничих комісій від ПР? Зразок маю на руках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Полишинель 16.10.2012 16:59
Чем больше ложь, тем легче в нее поверить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Вадим 16.10.2012 15:37
Как всегда отмазался...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Ирина 16.10.2012 15:03
ну и му...к! так а кто то поверил этому вранью? конечно не скажут,мол,дава й 500р.,и мы тебя поселим! захотел студент отремонтировать окно?! а за кой Вам черт платит студент в год такие деньги заучебу? да и за то( в т.числе),что бы вы(с маленькой буквы) содержади общежития,а не покупали машины,квартиры преподам,и ездили по загран.командировкам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Матриця 16.10.2012 13:55
Це лише ганьбливий епізод.Трагедія в тому,що КПД Леги і таких як Лега-це загальний рівень науки і техніки в Україні, матеріальний рівень наших інженерів і науковців.А їм би все медальки та дипломчики...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Іван 16.10.2012 13:24
Лега - переляканий брехун.