Сьогодні лідер партії «Український демократичний альянс за реформи» Віталій Кличко зустрівся із жителями Шполи, Сміли, Чигирина та Черкас.



Як говорить сам Віталій Володимирович, приїхав до Черкащини не за голосами, а за людськими серцями.

– Ви знаєте мене як спортсмена, але сьогодні я приїхав до вас як лідер політичної сили. Ми оголосили бій за Україну, і впевнений, що переможемо. Мені не потрібні гроші, депутатські значки чи недоторканість. Кличків (Віталія та Володимира, – ред.) поважають за кордоном. Я можу жити в США, але хочу жити на Батьківщині за нормальними стандартами життя, і знаю, що це можливо зробити, – переконаний Віталій Кличко.

За словами лідера партії «УДАР», політика в Україні – брудна справа. Ставлення до народних обранців – ганебне, тому що це люди, які брешуть та крадуть. Зважаючи на це, Віталій Кличко йде в політику, щоб змінити правила гри.

– Ми йдемо на вибори, щоб викинути з політики тих людей, які вже багато років сидять у Верховній Раді і нічого не роблять, – зазначив Кличко.

Перше, що вже зробили «ударівці», – це сформували команду із тих людей, у яких – «гарячі очі», людей енергійних і сильних, які є фахівцями свої справи та мають високі моральні якості.

Зі сцени Віталій Кличко пообіцяв виборцям, що ні за яких умов не працюватиме із Партією регіонів та комуністами.


– Партія регіонів за всі роки при владі лише набила свої кишені грішми, показавши, що працює не на людей, а на купку олігархів і Президента, який робить собі резиденції. Комуністи ж сьогодні стали їхніми сателітами, бо працюють та голосують разом із Партією регіонів, – сказав Віталій Кличко.

Також лідер політичної сили запевнив, що в Раді відстоюватиме мораторій на землю та повернення пенсійного віку, який був раніше.

– За мене ніхто ніколи не червонів у спорті, і я зроблю все можливе, щоб за мене не червоніли в політиці. Я поставив найцінніше, що в мене є, – репутацію. І буду твердо стояти на своїх позиціях, – запевнив Віталій Кличко.

* передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
-2 #11 Оксана Колісник 19.10.2012 17:53
Цитую Комуніст:
Цитую Оксана Колісник:
...я би Вас, "комуністе", захищала б..
Я розчулений :oops: Але вся наша країна вже бачила, що сталося з Віктором Андрійовичом, після того, як його одна вишколена в америці патрійотка Катерина "захистила". А був же відносно нормальним чоловіком - служба в прикордонних військах КДБ СРСР, жінка, діти...А тепер? Ні шани ні поваги.. Ні, Оксано -лише "дружба" на відстані. Знаєте, що означає "відстань"? :P
"Комуністе!, ну Ви таки неповторні. Що значить був "відносно нормальним чоловіком" стосовно служби у прикордонних військах. Ну точно Ви і є та сама "Ужасть". Той "бивший афіцер" у Вас у прикордонних військах служать "відносно нормальні". Я б Вас перед Станіславським захищала б з подвійною енергією - клоун Ви рідкісний! "Матьорий талантіще!" І на відстані цим "талантом" так відгонить!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Комуніст 19.10.2012 17:25
Цитую Оксана Колісник:
...я би Вас, "комуністе", захищала б..
Я розчулений :oops: Але вся наша країна вже бачила, що сталося з Віктором Андрійовичом, після того, як його одна вишколена в америці патрійотка Катерина "захистила". А був же відносно нормальним чоловіком - служба в прикордонних військах КДБ СРСР, жінка, діти...А тепер? Ні шани ні поваги.. Ні, Оксано -лише "дружба" на відстані. Знаєте, що означає "відстань"? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Оксана Колісник 17.10.2012 23:39
Цитую Комуніст:
Цитую Оксана Колісник:
А хто "суддя". Кличко - не криється. А цей тіпа "суддя" - що за фрукт? "Комуністе", партквиток - в студію! А чи слабО?
Так, дівчата, - черга кандидатів в адвокати - біля американської амбасади в Києві.Знайти можна по запаху грошей. Чималих грошей..А партквиток мій червоний - такий самий, як і ті, що прострелені в краєзнавчому музеї експонуються. Сходіть - побачите. Тільки мій ще цілий. Поки що.
Прям класично: "Может бить мєня наградят.Пасмєртна..." ("С.С.Горбунков" та Леонід Гайдай, "Діамантова рука") Станіславський би сказав: "Не вірю!", а я би Вас, "комуністе", захищала б: зате прикольненько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Полишинель 17.10.2012 18:26
Цитую Юрій:
КЛИЧКО - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!

Цитую Юрій:
КЛИЧКО - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!



В нього ж освіти немає, і голова постійно болить. У всьому світі лідери мають грунтовну освіту--- Кембрідж, Оксфорд, Гарвард. На сам кінець Лондонська школа економіки чи Ленінградський університет. А у Клика Переяславський педінститут. Навіть у Тимошенко Дніпропетровськ ий університет. Кличко як Янукович --- без освіти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Комуніст 17.10.2012 17:26
Цитую Оксана Колісник:
А хто "суддя". Кличко - не криється. А цей тіпа "суддя" - що за фрукт? "Комуністе", партквиток - в студію! А чи слабО?
Так, дівчата, - черга кандидатів в адвокати - біля американської амбасади в Києві.Знайти можна по запаху грошей. Чималих грошей..А партквиток мій червоний - такий самий, як і ті, що прострелені в краєзнавчому музеї експонуються. Сходіть - побачите. Тільки мій ще цілий. Поки що.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Котигорошко 17.10.2012 15:08
Цитую Крук:
Цитую Юрій:
КЛИЧКО - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!

Да, як у 2004 році, десь вже була подібна ейфорія, але історія нічому не учить. Професійні якості, відповідний досвід, наявність команди з якою зібрався реалізовувати свої обіцянки - все відходить на задній план, головне - БРЕНД!

Головне - скинути Януковича, а потім, при потребі, і Кличка. Нехай не чіпляються зубами за крісло, як Путін :P Не дамо перетворити Україну в АЗІОПУ!! :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Оксана Колісник 17.10.2012 14:52
Цитую Комуніст:
Лише цитати з першоджерела: ". Мені не потрібні гроші, депутатські значки чи недоторканість. Я можу жити в США... політика в Україні – брудна справа. Ставлення до народних обранців – ганебне, тому що це люди, які брешуть та крадуть." Зважаючи на це, Віталій Кличко йде в політику"
Додати нічого, питань до підозрюваного немає, суду все ясно :P
А хто "суддя". Кличко - не криється. А цей тіпа "суддя" - що за фрукт? "Комуністе", партквиток - в студію! А чи слабО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Крук 17.10.2012 14:36
Цитую Юрій:
КЛИЧКО - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!

Да, як у 2004 році, десь вже була подібна ейфорія, але історія нічому не учить. Професійні якості, відповідний досвід, наявність команди з якою зібрався реалізовувати свої обіцянки - все відходить на задній план, головне - БРЕНД!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Комуніст 16.10.2012 21:36
Лише цитати з першоджерела: ". Мені не потрібні гроші, депутатські значки чи недоторканість. Я можу жити в США... політика в Україні – брудна справа. Ставлення до народних обранців – ганебне, тому що це люди, які брешуть та крадуть." Зважаючи на це, Віталій Кличко йде в політику"
Додати нічого, питань до підозрюваного немає, суду все ясно :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Юрій 16.10.2012 19:24
КЛИЧКО - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!