Для жителів Черкас плату за гарячу воду та тепло не зменшать через відключення світла. Містяни сплачуватимуть за послуги згідно з показниками лічильників.

теплопостачання-1024x576

Про це в коментарі “18000” розповів директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

За його словами, не у всіх будинках Черкас разом зі світлом вимикається опалення та гаряча вода.

– Якщо будинки не отримують тепло при відключенні світла, це питання до самих будинків. Це означає, що будинок під’єднаний до індивідуального пункту, коли його перепідключать до елеваторного вузла, буде тепло. Ми вже переключили більше 50 будинків, але не всі хочуть це робити, – пояснив директор Черкаситеплокомуненерго.

Така ж ситуація і з гарячим водопостачанням: коли вимикається індивідуальний тепловий пункт, то немає гарячої води. Тож за гарячу воду черкасці сплачуватимуть теж за показниками лічильника. Тим, в кого немає лічильника, доведеться платити за звичайним тарифом.

– Треба ставити лічильник, така вимога закону. У більшості квартир лічильники вже встановлені, прокоментував Павло Карась. – А там, де є сплата за кількість отриманої послуги, тариф не змінюється, й плата здійснюється за кількість отриманого тепла. Зараз форс-мажорна ситуація, ми не винні, що в будинках вимикають світло. Система цього не передбачає.

Нагадаємо, нині тарифи для населення громади встановлені на рівні тих, що застосовували станом на 24 лютого 2022 року.

У квітні 2022 року виконавчий комітет ухвалив рішення про підвищення тарифів для Черкаської ТЕЦ та КП “Теплокомуненерго”. Однак вони діяли до 1 жовтня 2022 року.

реклама

Коментарі  

 
+12 #3 Олег 12.12.2022 11:37
Никакойфорс мажорной ситуации нет обьязанны пересчитать и уменьшить суммы в платежках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 1 12.12.2022 11:20
Нашли в кого спрашивать 8) .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Зінченко 12.12.2022 10:39
раніше агітували за встановлення ІТП, і в людей була менша плата за тепло після встановлення, а тепер самі ж люди і винні- от фарсмажористи....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100