реклама

реклама

Дружина ексголови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка, бізнеследі Єлизавета Юрушева, яка у квітні цьогоріч народила третю дитину, вперше показала личко дівчинки.

07b59ad6b6842254910f131e9a549621

8-місячна Анна, яка з’явилася на світ у Відні, показалася в сторіз мами в Instagram, пише Таблоїд.

Як відомо, Анна – друга спільна дитина Єлизавети та Олександра Скічка. У пари є старша донька Наталія, яку в родині лагідно називають Тата. Також у Юрушевої є син Данило від першого шлюбу.

Юрушева, яка нещодавно оголосила, що переходить на українську, нині проживає з трьома дітьми в Італії.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #13 Гомон 17.12.2022 09:26
тут все зрозуміло. У батька більше бізнесу в Україні, тому з Донецька побігла в Київ. Якби бізнесу було більше на росіі, то побігла би в мАскву, знайшла місцевого ватного шоумена і зараз одягала дитинку у прапорці днр і росії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Кур 16.12.2022 21:34
Цитую Марк:
Цитую Кур:
Юрушев_Леонід_Л еонідович український підприємець грецького походження


Не знаю, звідки там взяли “грецьке” походження, но в грецькому алфавіті ні літери “ю”, ні “ш” немає. І закінчення “ев”, явно не грецьке. Вводять в оману пересічних людей.

Марку, шановний, а ви що - за призвіщами про національність людей метикуєте? Як кажуть мудрі євреї: "Я вас умоляю"... :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Гриша 16.12.2022 20:01
Цитую Pravda:
А чому вона проживає в Італії? Хіба справжня патріотка не має розділити долю свого народу?
Вона розділяє, тільки її народ - греки. А на нас їм начхати. А мені особисто і вона і її сімейка і її екс - до сраки! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Марк 16.12.2022 19:49
Цитую Кур:
Юрушев_Леонід_Л еонідович український підприємець грецького походження


Не знаю, звідки там взяли “грецьке” походження, но в грецькому алфавіті ні літери “ю”, ні “ш” немає. І закінчення “ев”, явно не грецьке. Вводять в оману пересічних людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Pravda 16.12.2022 13:42
А чому вона проживає в Італії? Хіба справжня патріотка не має розділити долю свого народу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Перехожий 15.12.2022 19:34
У пари є старша донька Наталія, яку в родині лагідно називають Тата.
В дитинстві мене хотіли назвати Глібом, та бабуся була проти і казала, що всі будуть дражнити мене
- Гліб-хліб…
Назвали Антоном. Спасибі, бабусю.
Як же вони тоді називають тата, "папа"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Кур 15.12.2022 16:31
Почитайте ось тут за батька цієї "бізнеследі" - https://uk.wikipedia.org/wiki/
Юрушев_Леонід_Л еонідович український підприємець грецького походження, пов'язаний з оточенням Януковича та єнакієвським бандитським угрупуванням 1990-х років. Мільярдер, власник ПАТ «Дніпровагонрем буд», «Коростенський завод МДФ», «InterContinent al Kiev», «Fairmont Grand Hotel Kyiv», девелоперської компанії «Ярославів Вал», «Української Холдингової лісопильної Компанії» і компанії «Скандинавія». Співвласник Кременчуцького сталеливарного заводу. Колишній співвласник банку «Форум», бізнес-центру «Леонардо».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Макуха 14.12.2022 12:59
Вєсєлітся і лікуєт вєсь народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Пшонка 14.12.2022 12:58
То нехай собі й надалі "проживає з трьома дітьми в Італії". Навіщо нам ці сумнівни "новини"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 ЮЗР 13.12.2022 14:02
Нафиг оно нам надо 8) забыла ещё ..пу малой показать