реклама

реклама Делікат

реклама

Черкащина з обласним бюджетом на 2023 рік. Його ухвалили депутати обласної ради на позачерговому засіданні сесії.

FB_IMG_1671202907847

– Дякую обласній раді за конструктивну співпрацю, – відзначив начальник ОВА Ігор Табурець. – Це бюджет реагування на виклики воєнного часу. Звідси й наші пріоритети: посилення тероборони, зміцнення системи цивільного захисту, створення резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, соціальний захист населення та підтримка внутрішньо переміщених осіб, стабільне функціонування наших освітніх і медзакладів.

Обсяг обласного бюджету – понад 2,5 млрд грн. Він збалансований за доходами та видатками.

FB_IMG_1671202911251

Бюджет розвитку – 21 млн грн. Ці кошти планують спрямувати на реконструкцію частини приміщень радіологічного корпусу онкодиспансеру, початок будівництва обласного центру екстреної медичної допомоги та реконструкцію приміщення обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Також депутати сьогодні ухвалили Програму соціально-економічного розвитку області. – Щоправда, ця назва більш характерна для мирного часу, – зауважив Ігор Табурець. – Наразі вона має практично ті ж орієнтири, що й обласний бюджет. Вірю, що після Перемоги ми знову будемо говорити про розвиток. А зараз наше спільне завдання – стабільне функціонування області попри все!

Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100