Аби поліпшити побут військових на передовій, у Черкасах на одному з комунальних підприємств власними силами виготовили буржуйки. У переддень Нового року перший заступник міського голови Сергій Тищенко передав їх відомій волонтерці Вікторії Хамазі. Уже найближчим часом пічки доставлять захисникам та захисницям, які тримають оборону українських кордонів у «найгарячіших» напрямках.

1-1_27

– Ми дуже вдячні всім військовим за стійкість та сміливість. Нехай ці буржуйки служать нашим воїнам на користь, зігрівають їх та створюють затишок у бліндажах, – прокоментував Сергій Тищенко. – Як говорить у своїх зверненнях Президент України, дбаємо про Україну, цінуємо один одного і робимо все для того, щоб допомогти нашим воїнам. Щодня – до перемоги! Це наша спільна мета.

За його словами, це лише перша партія буржуйок, які полегшать побут українських військових на фронті. У місті й надалі працюватимуть над тим, аби закривати вкрай важливі потреби різних підрозділів.

Отримані пічки, за словами Вікторії Хамази, яка від перших днів повномасштабного вторгнення поєднує журналістську роботу з волонтерством, розподілять на кілька напрямків лінії фронту.

– Це дуже важлива допомога для наших військових, особливо зараз – із настанням морозів. У деяких окопах, на жаль, немає навіть у чому приготувати їжу, – прокоментувала Вікторія Хамаза. – Обігрів зараз одна з найнагальніших потреб, яка досить гостро стоїть на сході. І коли привозиш хлопцям такі речі, вони радіють їм немов діти. Ми дякуємо міській владі за те, що відгукнулися та передали необхідні нашим воїнам речі.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100