Ордени «За мужність» ІІІ ступеня передали родинам українським захисників. Посмертні нагороди їм вручив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
– Їхні імена назавжди вписані в історію перемоги України, яку ми неодмінно здобудемо, – наголосив очільник області. – Сержант Сергій Корж та старший солдат Володимир Геліконов без вагань стали на захист Батьківщини. І до останнього подиху боролись за всіх нас.
![324149999_721286452659115_216572764778445450_n](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/617x688-images-news-012023-7aeb9376b120bb75682c1151152b21d8.jpg)
Ми шануємо.
Ми пам’ятаємо.
Ми переможемо в пам’ять про всіх полеглих побратимів!
![324498870_1144662536222512_3616769517602227059_n](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/600x365-images-news-012023-4cea7815b716514aff5dc1409aa6ab9a.jpg)
Пресслужба Черкаської ОВА
реклама