Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив зміни до порядку надання одноразової грошової допомоги для оздоровлення поранених учасників оборони України у зв’язку з військовою агресією рф проти України. Відтепер ця допомога буде не одноразовою, а залежатиме від кількості поранень і стану здоров’я захисника чи захисниці України.

Члени виконавчого комітету підтримали необхідність змін до свого попереднього рішення від 5 жовтня 2022 №806, яке стосувалося порядку надання одноразової грошової допомоги для оздоровлення поранених.

«На одній із сесій Черкаської міської ради депутати підтримали звернення про підтримку воїнів-захисників, – зазначив під час обговорення проекту рішення директор Департамент соціальної політики Черкаської міської ради Євгеній Данченко. – Адже чимало тих, хто захищали Україну в зоні проведення АТО/ООС із 2014 року, нині знову захищають державу від російського агресора, отримують поранення чи контузії. Відповідно, знову потребують лікування та коштів на оздоровлення. Для покращення соціального захисту захисників та захисниць України наш департамент вніс відповідні зміни до порядку надання такої грошової допомоги».

325126926_565290315155906_1657939056837955404_n

Згідно з діючим порядком, грошовою допомогою для оздоровлення поранених учасників оборони України є виплата з бюджету міської територіальної громади в розмірі 5 000 гривень. Відтепер її виплачуватимуть не одноразово, а залежно від кількості поранень і стану здоров’я захисника чи захисниці України.

Дещо зміниться й механізм виплати цієї допомоги. Зокрема, заява на призначення допомоги відтепер подаватиметься на ім’я директора департаменту соціальної політики, а виплата коштів буде здійснюватися на підставі сформованих департаментом списків.

Про це пише прес-служба Черкаської міськради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100