У Черкасах стартувала нарада з громадськими патріотичними організаціями, представниками черкаського штабу оборони, владою, силовиками, щоб обговорити національну рекрутингову кампанію «Гвардія наступу». Це ще один метод обороноздатності України, будуть формуватися штурмові бригади, про що «Прочерк» писав раніше. Формування нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби посилять нас під час майбутнього наступу. Комплектація буде з числа добровольців і патріотів, – сказав голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
– Найефективніші підрозділи будуть з добровольців. Акценти зроблені саме на штурмові бригади, бо ми переконані, що настане час, коли ми в будь-якому випадку повинні будемо звільнити. Ті землі, які наші за будь-якими нормами і нашими і міжнародними. І не може будь-яка країна раптово забирати чужі землі. Та бачимо, що ніхто крім нас цього не зробить. І ніхто крім нас не звільнить наші землі. Ніякі НАТО сюди не зайдуть, – каже Ігор Табурець.
Добровольців реєструватимуть через ЦНАПи.
У кожній бригаді будуть люди з досвідом. Ніхто нікого не посилатиме зразу на передову. Всі добровольці проходитимуть навчання декілька місяців, спершу індивідуальна підготовка, а потім в складі підрозділу.
– Сила і стійкість нації визначається патріотизмом. Ми говоримо зараз про можливість існування нашої держави, що у нас постає час від часу зв’язку з такими сусідами, – каже Ігор Табурець. – Нині маємо робити все, щоб вигнати москалів з нашої землі.
Він попросив всі організації сприяти формуванню добровольчих бригад.
Було надано слово керівникам підрозділів сил оборони області.
На нараді було повідомлено, що в бригади не просто набирають добровольців, а пропонують гідні умови. Мінімальне забезпечення буде 25 тисяч гривень. Не враховуючи коштів за бойові завдання.
– Вступ у такі бригади – це можливість отримати професію, досвід, стати частиною колективу. Основними критеріями до бригади «Лють» є вмотивованість і патріотизм. Бригада має в арсеналі бронетехніку, артилерійське стрілецьке, протитанкове озброєння. Станом на зараз поширюємо агітаційні матеріали. Є сайт, є телефони гарячої лінії. Ви можете телефонувати і записуватися, – каже начальник управління кадрового забезпечення Нацполіції в Черкаській області Іван Давиденко.
Для всіх зберігаються пільги, як для правоохоронців та військовослужбовців. Соціальні гарантії є. Контракт передбачає службу мінімум три роки. Вік до 60 років.
Є, звісно, посади і для жінок. Так, очікується, що жінки можуть долучитися як снайпери, кухарі, лікарі, а також на інших посадах.
Заступник начальника головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України Олександр Кобзар каже, до підрозділу «Сталевий кордон» подали заявки понад 2 тисячі осіб. Організована робота по вступу в ЦНАПАХ Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей.
«Фокусуємося на кожній людині окремо. Досвід 2014 року показав, що саме добровольські підрозділи були найдієвіші», - зазначає Олександр Кобзар.
Вмотивовані у подальшому можуть вступати до навчальних закладів, вчитися.
Місце базування підрозділу «Сталевий кордон» буде Черкаська та Хмельницька області
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису