реклама Делікат

Днями Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Черкаській області (далі – Громадська рада) провела чергове засідання, яке відбулося у форматі онлайн на платформі ˮZoom”. У засіданні взяли участь: в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, голова Громадської ради Євгеній Нагорний, керівники профільних підрозділів та члени Громадської ради.

Сергій Гришко проінформував про надходження до бюджетів всіх рівнів по області за 2022 рік, а також  щодо діяльності Головного управління у період воєнного стану.

Засідання Громадської ради

Євгеній Нагорний прозвітував про виконання плану роботи Громадської ради за 2022 рік, а також було обговорено і затверджено план роботи на поточний рік.

Начальник управління оподаткування юридичних осіб Микола Гріднєв розповів членам Громадської ради про основні зміни в законодавстві в частині декларування мінімального податкового зобов’язання для юридичних осіб

Начальник управління оподаткування фізичних осіб Володимир Жаврід розповів  про мінімальні податкові зобов’язання для фізичних осіб.

Від членів Громадської ради надійшло ряд питань на які керівники профільних структурних підрозділів надали вичерпні відповіді

Всі питання порядку денного розглянуто, Євгеній Нагорний подякував всім за конструктивний діалог і злагодженість у роботі.

Керівник податкової служби подякував усім за участь, конструктивну співпрацю і активну участь та побажав плідної роботи і надалі.

Пресслужба Головного управлінні ДПС у Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100