Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко ознайомився з виконанням ремонтних робіт на вулиці Будіндустрії. На цей час виконано дві третини запланованих обсягів робіт.

За інформацією Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, в рамках капітального ремонту цієї вулиці виконується повна заміна асфальтобетонного покриття, встановлення бордюрних каменів, облаштування пішохідних тротуарів. Станом на 13 березня 2023 року роботи виконано та профінансовано на 74%. Роботи виконуються відповідно до чинного законодавства та обсягу передбачених бюджетних призначень.

IMG_1022

«Мене часто запитують, навіщо ви робите ремонт на вулиці, де немає житлових будинків, а тільки промислова зона, – говорить Черкаський міський голова. – Тут працюють тисячі наших містян, функціонують підприємства, які платять податки в міський бюджет і завдяки цьому ми можемо робити в тому числі й такі ремонти. Тут розташовані заводи та підприємства, які більше 30 років діють у Черкасах, і ті, які переїхали з окупованих територій. І наше завдання – допомагати їм, аби працівники могли по облаштованих тротуарах дістатися до зупинки громадського транспорту. Пізніше відновимо тут вуличне освітлення. Працюємо, аби в кожному куточку Черкас було комфортно. Дякую всім платникам податків. Слава Україні! Перемога буде за нами».

Про це інформує прес-служба міськради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100