Депутати Смілянської міської ради своїм рішенням можуть об’єднати два комунальних підприємства, що здійснюють торгівлю книгами у належних їм магазинах. Мова йде про підприємства “Кругозір” та “Світоч”. Саме останнє стане правонаступником та продовжить своє існування як юридична особа.

Відповідний проєкт рішення розміщений на сайті місцевої ради, пише 18000

index

Комунальне підприємство “Кругозір” здійснює свою діяльність у центрі Сміли, поруч з ювелірним магазином “Рубін” за адресою провулок графа Бобринського, 4. Нині тут функціонує магазин під назвою “Дитяча книга”.

За рішення депутатів це підприємство може бути приєднане до схожого підприємства “Світоч”, що також знаходиться у центрі Сміли та здійснює продаж книг. За даними фінансових звітів, обидва підприємства станом на 2021 рік були збитковими та не приносили прибутку місцевому бюджету, попри свій комерційний статус. Звітність цих підприємств за 2022 рік на сайті місцевої ради відсутня.

Відповідно до проєкту рішення має бути створена спеціальна комісія, яку очолить директорка підприємства “Світоч” Людмила Дубовська. До 1 червня 2023 року вона має підготувати всі необхідні документи для завершення процесу злиття.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100