З 10 по 12 березня 2023 року в Черкаському спортивному комплексі „Манеж“ пройшов чемпіонат України серед учнів з таеквон-до І.Т.Ф. Змагання проводились під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та  Всеукраїнської громадської організації „Федерація Таеквон-до І.Т.Ф. України“.

зображення_viber_2023-03-13_12-11-37-621

На змагання прибули близько 700 учасників із 18-ти регіонів України. Черкащину представляли 65 спортсменів, які вибороли в особистому заліку 9 перших, 14 других та 16 третіх місць. У загальнокомандному заліку команда Черкаської області посіла 5 місце, пропустивши поперед себе команду Полтавської області.

зображення_viber_2023-03-13_11-27-33-568

За підсумками змагань у командному заліку переможцями стали таеквондисти з міста Києва, друге місце виборола команда Київської області, замкнула трійку лідерів команда Харківської області.

Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України