реклама Делікат

14 березня відзначають День українського добровольця. Це люди, які за покликом серця першими стали на захист рідних кордонів.

З цієї нагоди сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко вручив добровольцям відзнаки за мужність, героїзм та самовідданість, проявлені під час бойових дій, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, високий рівень професіоналізму, зразкове виконання службових обов’язків.

IMG_1917

Нагрудними знаками «За мужність і героїзм» нагородили учасників бойових дій:

- старшого солдата Володимира Резніченка, який служить у Збройних Силах України з 2014 року і дотепер.

Співробітників КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги»:

- лікаря-хірурга Сергія Зарудняка, який добровольцем на військовій службі з лютого 2015 до квітня 2016 року;

- рентгенлаборанта Олега Лупину, який служив із червня 2020 до березня 2022 року;

- лікаря-хірурга Павла Тихенка, добровольця, який перебував на військовій службі з липня 2015 до листопада 2016 року.

- Військового капелана Юрія Таранова, інваліда війни, який перших днів російського вторгнення в Україну пішов добровольцем в зону АТО. Нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі». Нині волонтер.

Також цінним подарунком міського голови нагороджено Олександра Гуменного, артиста драми КЗ «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»; добровольця. Брав участь у бойових діях при обороні міста Сєвєродонецьк Луганської області.

«Щиро дякую всім добровольцям  за ваш громадянський вибір. За вашу міць і непохитність духу. Ви  - справжні патріоти, які своїм прикладом продемонстрували, що таке справжня любов до Батьківщини. Дякую вам за мирне небо над Черкасами, за те, що ми можемо жити і працювати у відносно спокійному місті», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це пише прес-служба міськради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100