Відоме у Черкасах виробництво, якому у 2028 році мало б виповниться 100 років, виставили на продаж. Укрексімбанк виставив на продаж кредитні зобов’язання черкаського м’ясокомбінату «ЧПК» за 361 млн грн. Про це повідомляє портал інвестицій InVenture, пише ВІККА


чпк

Аукціон відбувається за голландською системою. Тобто учасник не підвищує, а понижує вартість. В аукціоні обумовлена і найнижча ціна 21 млн грн.

У забезпеченні за кредитним договором, укладеним між АТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія», перебувають:

Будівлі та споруди майнового комплексу загальною площею понад 58 тис. кв. м. у м. Черкаси по вулиці Смілянській.

  • Приміщення магазину загальною площею понад 180 кв. м., частина яких використовується під супермаркет, розташовані на вулиці Гоголя, одній з центральних вулиць міста Черкаси.
  • Виробниче обладнання, устаткування та інші основні засоби (побутова техніка, офісні меблі, комп’ютерна та офісна техніка тощо) місцезнаходження згідно договору застави: вул. Смілянська, 122/1 м. Черкаси;
  • Транспортні засоби – 47 одиниць;
  • Тепловоз.

Аукціон має відбутися 27 березня.

Це не єдиний кредитор, який має претензії до «ЧПК». Також кредитні зобовязання підприємство має і перед «Альфабанком». Загалом «ЧПК» укладало кредитні угоди в період 2009-2001 років. Потім не змогло виплачувати по ним зобовязання. Зрештою підприємство визнали банкрутом.

Мясокомбінат було створено у 1928 році. Спершу тут працювала лише бойня. Після звільнення Черкас у 1944 році завод відновив виробництво. В радянські часи розбудувався. У часи СРСР він був відомим і входив до пятірки найбільших виробників Союзу. У 1996 році приватизований.

реклама

Коментарі  

 
+3 #2 Пшонка 18.03.2023 22:23
Цитую Небайдужі:
Обратитесь к Соко...нко и Гури...овичу (Сан Саныч), они точно знают где кредиты

А підписи ставили не Соко..нко і не Гурі..ович (Сан Санич) і навіть не Подо..єдов.
Підписи ставив директор ЧПК Іван Григорович Пірог (не Пиріг, а Пірог - саме так він себе позиціонував). Поїдьте до Сполучених Штатів та спитайте в нього. А у Черкасах він вже й будинок свій розкішний на Казбеті продав, майже не поживши там.. Отак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Небайдужі 17.03.2023 23:14
Обратитесь к Соко...нко и Гури...овичу (Сан Саныч), они точно знают где кредиты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100