На вихідних ремонтники продовжили роботи з укладання щебенево-мастильного асфальтобетону на вул. Хрещатик.


Бригади працювали на відрізку від вулиці Дашковича до Котовського. За день вони пройшли цей відрізок.

Як запевняють комунальники, сучасні технології дозволяють укладати ЩМА при температурі до –10 градусів. Відремонтовані дороги прослужать близько 15 років. 


Цього тижня комунальники планують продовжити роботи по Благовісній, повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
0 #47 Оксана Колісник 30.10.2012 20:44
Ну так гарно "розім'ялися". А скажіть, про ЩМА хтось прочитав? Чи так і будемо думати, що його по морозу можна класти? І в калюжі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #46 Експерт 30.10.2012 19:17
Цитую Аналітик:
Цитую Оксана Колісник:
Та з чого мені хвилюватися? Це у "вас всіх" є такий привід. Бо ж подібна "шизофренія" (коментування під різними ніками з намаганням "грати" різні особистості) цілком може з віртуалу перейти і в реальний вимір. Будьте обережні - не загравайтеся! Тим більше, що перводично "ви всі" і "одне одного" себе виказуєте ;-)

Оксаночно, якщо у людей співпадають погляди -- це означає, що ці погляди мають сенс, а не те, що це розгалудження психіки однієї людини!!!
Ато з ваших слів можна зробити висновок, що на Прочеркові коментують матеріали лише дві людини: ви і ще хтось. Не треба ж так ображати інформаційний портал, занижуючи його рейтинг.
Дуже цікаво, як дивиться роботодавець пані Оксани, на те, що вона весь робочий час витрачає на коментарі матеріалів Прочерку? Звісно, якщо це не її основні функціональні обо'язки!!!!;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #45 да-да 30.10.2012 19:10
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Пропоную Оксані Колісник за перевиконання плану по коментарях підвищити зарплатню! Хто за? ;)
Я - так точно? Називайте адресу, куди за грішми прийти!

А Ви у всіх гроші берете?
А Ви спробуйте запропонувати!

Уже пропоную! Давайте номер телефону!


а у Вас денег хватит?
создается впечатление, что под ником "Оксана Колесник" работает команда тролей. Один человек не может быть так продуктивен....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #44 Оксана Колісник 30.10.2012 19:04
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Пропоную Оксані Колісник за перевиконання плану по коментарях підвищити зарплатню! Хто за? ;)
Я - так точно? Називайте адресу, куди за грішми прийти!

А Ви у всіх гроші берете?
А Ви спробуйте запропонувати!

Уже пропоную! Давайте номер телефону!
Замьотано! Пишіть на фейсбук на моє ім'я. Свою електронку вже втомилася тут писати, але заради грошей:) okolisnyk@gmail .com Тільки представлення "на вході":)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #43 Аналітик 30.10.2012 18:59
Цитую Оксана Колісник:
Оце висоти аналітики! ...

Я аж ніяк не відкидаю того факту, що можна колективно помилятися. Одначе, почитавши коментарі цих людей можу сказати лише одне -- вони дійсно мають зерно істини, хоч і подаються у дещо саркастичному стилі. Знаєте, у мене також склалося враження, що ці люди мають принаймні схожі психотипи. Однак, якщо уважніше вчитатися, то розстановка акцентів зовсім різна. А загалом, дуже Вам дякую, пані Оксано, що звернули на це увагу, дійсно цікаве заняття для кінція робочого дня -- аналіз коментарів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 Вона 30.10.2012 18:50
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Пропоную Оксані Колісник за перевиконання плану по коментарях підвищити зарплатню! Хто за? ;)
Я - так точно? Називайте адресу, куди за грішми прийти!

А Ви у всіх гроші берете?
А Ви спробуйте запропонувати!

Уже пропоную! Давайте номер телефону!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #41 Аналітик 30.10.2012 18:48
Цитую Ню-ню:
Цитую да-да:
Вы так часто апеллируете к Фрейду...может труды еще кого-то знаете? дерзните тут своими знаниями в теории психоанализа;)

а то Вы говорити, что Фрейд бы плакал и все такое...но вот я читаю Вас и тоже плачу ..от смеха :lol:

Якась істота тут озвучила, що "нюні с соплямі - ето нє па-ахвіцерскі". Так що не хлюпай, ок? До праць Фрейда апелюю не часто - не бреши. Але якщо вже захотів консультацію, то думаю, що у твоєму випадку треба поюзать такі його праці як "Психопатологія повсякденного життя" і "Про нарцисизм". А ще - "Татем і табу", але виключно у частині "Психологія первісної (пєрвобитной по-вашому) культури". Читай - тренуй "ізвіліну, армєйской фуражкой надавлєнную" ;-)

Навіть, якщо Вам не подобаються погляди людини, будьте мудрішими, не називайте людей істотами. Ато виникає сумнів, чи Ви людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #40 Оксана Колісник 30.10.2012 18:42
Цитую Вона:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона:
Пропоную Оксані Колісник за перевиконання плану по коментарях підвищити зарплатню! Хто за? ;)
Я - так точно? Називайте адресу, куди за грішми прийти!

А Ви у всіх гроші берете?
А Ви спробуйте запропонувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #39 Оксана Колісник 30.10.2012 18:41
Цитую Аналітик:
Цитую Оксана Колісник:
Та з чого мені хвилюватися?

Оксаночно, якщо у людей співпадають погляди -- це означає, що ці погляди мають сенс, а не те, що це розгалудження психіки однієї людини!!!
Ато з ваших слів можна зробити висновок, що на Прочеркові коментують матеріали лише дві людини: ви і ще хтось. Оце висоти аналітики! Почнемо з останньої сентенції. Поясніть, чому Ви робите такий висновок з моїх слів? Невже тут висловлюються лише дві полярні точки зору? Я у більшості випадків бвчу наявний певний спектр. І чому Ви, "Аналітику" стверджуєте, що збіг поглядів свідчить за їх сенсовність? Хіба це завжди так? А припускати коментування однією людиною з різних ніків підстави є - однакові мовні конструкції, однакові "доставачки", вихід за рамки заданого або прибраного "образу" тощо. Кажу "припускати"... За цим дуже цікаво спостерігати:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Вона 30.10.2012 18:34
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Вона: