«Ми жодного шансу не давали і не дамо опонентам! І тепер я за себе не переживаю! Підстав немає сумніватися в перемозі! Треба зараз боротися за перемогу Даценка!» – кандидат в нардепи по черкаському округу №194 Микола Булатецький у коментарі «Прочерку» розповів про свій сьогоднішній план дій.


За словами Миколи Івановича, вже після трьох годин ночі він знав, що за його кандидатуру віддали свій голос 40% черкащан.

– Ми отримали протоколи по паралельному підрахунку голосів. Мій відрив від найближчого опонента Валентини Жуковської складає близько 10 тисяч голосів. Тож вже зрозуміло, що вона посяде друге місце. Зараз залишилося завести в окружну виборчу комісію дані з десяти дільниць. Уся моя команда знаходиться біля ОВК. Знаю, що була команда на моєму окрузі стримувати протоколи. Особливо зволікали голови комісій, поставлені від Партії регіонів. Вони ще сподіваються, що можна щось змінити. Та я їх попередив про наслідки діянь. Наші спостерігачі закріплені за всіма головами комісій і змахлювати не вдасться, – зазначив Микола Булатецький.

За словами Миколи Івановича, нині він виконав свій обов’язок перед суспільством в рамках виборів. Мовляв, зусиллями команди кандидата вдалося підняти загальний рейтинг «Батьківщини» по округу мало не на 10%.

– Для мене це було важливо. І нині «Батьківщина» лідирує в окрузі. Ми провели чесні вибори. Перший опонент, що привітав мене – це Віктор Білоусов. Це теж було дуже важливо для мене. Він сказав наступне: «Я тебе вітаю і хочу сказати тобі, що ти як ніхто заслужив цю перемогу своїм життям», – похвалився «Прочерку» Микола Іванович.

Зараз, у зв’язку з забороною судом проведення мітингу, який Булатецький анонсував на сьогодні на площі Богдана Хмельницького, Микола Іванович просить своїх прихильників під’їжджати до ОВК.

– Вибачаюся перед тими, хто збирався сьогодні на мітинг. Але у нинішніх реаліях нам треба відстояти перемогу. Тож прошу моїх прихильників під’їжджати до окружної комісії в Черкасах, – сказав Микола Булатецький. – також ми будемо зараз відправляти людей на Канів, де ми повинні відстояти перемогу Леоніда Даценка. Я особисто доклав колосальні зусилля, що Даценко став кандидатом від Об’єднаної опозиції. І нині він має стати нардепом, незважаючи на блокування підрахунку голосів у Каневі. Я також просив особисто Центральний штаб опозиції відправити у Канів нардепів на підтримку Леоніда. За нього зараз більше переживаю, ніж за себе.

реклама

Коментарі  

 
0 #83 Беня по фене 02.11.2012 11:33
Цитую Мирослав:
ЧЕРКАЩИНА ПРОТЕСТУВАЛА ПРОТИ ПІДКУПУ ЯК МОГЛА. :P :P ЗАМІСТЬ ХАБАРНИКІВ ОБРАЛА ДВОХ ХАМІВ :lol: . Історія повторює 1917 рік, коли дебільна влада, нездатна захистити людей, знищує інтелигенцію і ПРИВОДИТЬ ДО ВЛАДИ ШАРІКОВИХ. Невже депутати з такою низькою моральною планкою, як у Булатецького та Даценка, "стеля для черкащан"? :-?

НЕ СТЕЛЯ ВОНИ А ФОРТЕЦЯ ПРОТИ ТАТАЛИТАРИЗМУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #82 Беня по фене 02.11.2012 11:29
[quote name="Точка зору"]Звідки у пана Миколи взялась така астрономічна цифра? Мабуть якийсь соціальний феномен Булатецького. Думаю, що є "питання"
Столько точек зрения в одном обществе это шизофрения...Правда всегда одна - это сказал фараон, он был очень умен и за это его называли Тутанхамон...
Только фактическая история покажет результат. Очевидно что Киев и Черкассы и Житомир не нищета умственная как восток их за 150 и пончик не купиш. А какое красивое слово ЖИТО+МИР. Это не для дебилов которые обнищали по воли своих вождей, что имени своего не помнят Луганск, Донецк, Харьков городские жители без денег и сельского хозяйства деградируют и голосуют за коммунистов таких же миллиардеров на азийских деньгах, о которых даже СМИ не знают - это конгломерат тиранов вождей и он очень опасен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #81 Василь 01.11.2012 11:32
Цитую Ужасть:
В сотый раз привожу пример черкасской городской бани. Ее "умыкнули" у города не донецкие, не фирташи и в каком она состоянии?


цікаво, невже ригионали такі бідні, що не можуть дозволити собі душ і ванну. Чи вони в Дніпрі миються, чи їм просто цікаво зиріть на голих мужиків? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #80 Оксана Колісник 01.11.2012 11:17
Цитую Ужасть:
Цитую Братик:
Цитую Ужасть:
[quote name="Полишинель"][quote name="Реально"]


Ой толко не тошните со своими меценатами забрали вагон дали по бублику.


Давайте подождемс. И посмотрим ... И еще, кто и гребет вагонами но хоть что-то делает реальное. В сотый раз привожу пример черкасской городской бани. Ее "умыкнули" у города не донецкие, не фирташи и в каком она состоянии? Ну перестанет Фитраш грабить и гробить черкащан, закроет Азот кому станет лучше (спросите у людей на Азоте) Вы давайте примеры о опозиции Или сделайте репортаж о рае в с.Геронимовка или там по паям Булатецкий платит в 2 раза больше чем в остальных селах :-)
Та Ви хоч і в тисячний раз "прівєдітє прімєр гарацкой бані" а толку? Всеодно Ваша писанина - суцільна "ужасть".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #79 Ужасть 01.11.2012 10:55
Цитую Братик:
Цитую Ужасть:
[quote name="Полишинель"][quote name="Реально"]


Ой толко не тошните со своими меценатами забрали вагон дали по бублику.


Давайте подождемс. И посмотрим установят ли победившие пазиционэры депутатам зарплату и пенсии в размере трех минимальных? Откажутся ли от депутатских льгот? Сложат ли с себя полномочия через год, если не выполнят обещанное, или будут тянуть 5 лет а потом опять проситься переизбраться как Ющенко Или им нужно по 5 жизней чтобы что-то сделать. И еще, кто и гребет вагонами но хоть что-то делает реальное. В сотый раз привожу пример черкасской городской бани. Ее "умыкнули" у города не донецкие, не фирташи и в каком она состоянии? Ну перестанет Фитраш грабить и гробить черкащан, закроет Азот кому станет лучше (спросите у людей на Азоте) Вы давайте примеры о опозиции Или сделайте репортаж о рае в с.Геронимовка или там по паям Булатецкий платит в 2 раза больше чем в остальных селах :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #78 Василь 01.11.2012 10:42
Цитую Тетяна:
Цитую Сергій:
те що країною керує зек то нічого так? А от як Микола пройшов у раду то всі зразу починають обурюватися! Дивні ви люди

Чим ******** і задира кращий за зека?


Може ТОМУ ЩО у нього немає ще золотого унітаза, нє? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #77 Оксана Колісник 01.11.2012 09:48
Цитую Тетяна:
Цитую Сергій:
те що країною керує зек то нічого так? А от як Микола пройшов у раду то всі зразу починають обурюватися! Дивні ви люди

Чим ******** і задира кращий за зека?
А чим гірший? І хіба це взагалі варто порівнювати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #76 Тетяна 31.10.2012 21:11
Цитую Сергій:
те що країною керує зек то нічого так? А от як Микола пройшов у раду то всі зразу починають обурюватися! Дивні ви люди

Чим ******** і задира кращий за зека?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #75 Дама Бубен 31.10.2012 01:47
Цитую Погодьтесь.:
Цитую Реально:
Булатецький нажаль-це не депутат-це народний ізбраннік. А бігать за допомогою будуть до Жуковської.

Віддайте шану Жуковській, її предвиборна компанія не була одіозною.
Людяність, готовність та вміння працювати на результат.
Була б достойним очільником області.

НЕПОГОДИМОСЬ! ті хто служить алігірхам - для народу тільки рабство
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #74 Братик 31.10.2012 01:45
Цитую Ужасть:
Цитую Полишинель:
Цитую Реально:
Булатецький нажаль-це не депутат-це народний ізбраннік. А бігать за допомогою будуть до Жуковської.




Она не поможет, еще отберет то что подарила в десятикратном размере!!! Она ведь не помогала, не дарила, а подкупала и покупала оптом!!!


Ну, давайте немеого подождем и посмотрим какая манна небесная снизойдет на Черкассы и конкретный округ проголосовавший за Булатецкого. Спроможется он хоть на один тролейбус или что-то в этом роде. В который раз повторяю: языком молоть, не мешки тягать, а также считать деньги по чужим карманам :-)

Ой толко не тошните со своими меценатами забрали вагон дали по бублику.