У ЦВК опрацювали 100% протоколів по виборчому округу №199 з центром у Жашкові і визначили переможця. Ним став самовисуванець Валентин Ничипоренко. За нього проголосували 25 920 виборців. Друге місце на виборах - у опозиціонера Анатолія Бондаренка. За нього проголосували 23 464 виборців.


Разом з тим, ще в першій половині дня у опозиції була надія, що Анатолій Бондаренко переможе. Про це на прес-конференції повідомляла заступник керівника обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Наталія Старікова.

А кращі результати провладних депутатів на всіх округах Наталія Володимирівна пояснювала тим, що усі вони «в день виборів тупо скуповували голоси по 400-500 грн.»...

реклама

Коментарі  

 
+4 #16 Марія 31.10.2012 10:07
Цитую Карась:
Ничипоренко наш ДЕПУТАТ.Руки прочь от Валентина Ничипоренко Юлькинвы прихвостни.

ІДІОТ,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #15 Бужанка 31.10.2012 00:01
Слава Богу!!!! В перше нам повезло з депутатом!!! Це дійсно людина слова і я радий за ньго. ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ прийміть вітання з Бужанки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Мария 30.10.2012 23:57
ПРОЛЕТІЛА ВРАЖА КУЛЯ, ВПАВ ОБІСРАНИЙ КАСТРЮЛЯ, ДУМАВ КИЛУЛИ ГРАНАТУ, ПРОКЛИНАВ ГОДИНУ КЛЯТУ, ВПАВ, БОЛІЛА ГЛОВА,НЕ КАНТУЗИЛО БУВА? ЧИ ШАШЛИК НЕ ЗІПСУВАЛИ? ЧИ ШТАНИ НЕРОЗІРВАЛИ? ОГЛЯНУВСЯ, ДЕ ГРАНАТА? ДЕ ПОДІЛАСЬ ВОНА КЛЯТА? ТА "ПІТАРДОЧКА" МАЛА -ТОЛІ РЕЙТИНГ ПІДНЯЛА!!! ....ГАНЬБА АФЕРИСТУ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 майор 30.10.2012 23:55
А тепер треба розібратись, хто кинув хлопушку,і посадити в тюрьму!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Таня 30.10.2012 21:14
Толя Бондаренко красивіший от конюха.В нього така сексуальна лисина ............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Наездник 30.10.2012 21:04
Не гоните лошадей! Никто никого еще не объявлял победителем. Там масса нарушений и можно еще отменить результаты...Так что, кто на коне, а кто под хвостом еще неизвестно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Василь 30.10.2012 19:02
Цитую Карась:
Ничипоренко наш ДЕПУТАТ...


...спору нєт, хорошо навєрноє біть конюхом у нєго или коньом, дааа? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Василь 30.10.2012 18:52
Цитую Короп:
Якими там справами? Вбухав грязні бабки в округ? Так він їх відіб"є! Просто калхозніки лоханулися, бо дядя коників показав і увілляв склянку сивухи! А, тепер всі в стойло! Пакєда!


Бабки з мого села пруться з Жашківського Конюха. Кажуть, такий умний і красівий кандідат :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #8 Карась 30.10.2012 18:37
Ничипоренко наш ДЕПУТАТ.Руки прочь от Валентина Ничипоренко Юлькинвы прихвостни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Короп 30.10.2012 18:26
Цитую Б. Оксана:
І ще *****й Толик вкрав у Ничипоренка 2000 голосів,бо зареєстрував двійника під прізвищем "НЕЧИПОРЕНКО".Але й це йому не допомогло.Час балаболів скінчився Толику.Ти був Толиком-Толиком ти й залишився.А на Жашківському окрузі буде дійсно гідний депутат,який доказав це конкретними справами.

Якими там справами? Вбухав грязні бабки в округ? Так він їх відіб"є! Просто калхозніки лоханулися, бо дядя коників показав і увілляв склянку сивухи! А, тепер всі в стойло! Пакєда!