реклама Делікат

У Черкасах відбулася презентація книг відомого українського публіциста, історика та політика Володимира В’ятровича. Було представлено книг “УПА. Історія нескорених” та «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» ”. Модераторкою заходу була черкаська культурна менеджерка Людмила Фіть.

Яскравий прихильник діяльності УПА і Євромайдану розповів про свої нові книги та пояснив, чому важливо знати історію саме в теперішній момент, в момент війни.

IMG_9910

Розповідаючи про свої книги, Володимир В’ятрович зауважив, що обидві були надруковані в Харкові вже під час повномасштабної війни. За словами історика, поштовхом для написання «Наша столітня» стала фраза, яку він часто чув на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну: «Хто б міг подумати, що почнеться ця війна».

«Це дуже важливий досвід, який допоможе виживати та перемогти в цій війні. Я переконаний, що заглиблюючись в історію, ми можемо серйозніше зрозуміти, що відбувається зараз. Ця війна — війна за ідентичність. Україна завжди була тією кісткою, яка стоїть поперек горла російському імперіалізму. Я переконаний, що погляд через минуле в сьогодення дозволить дати відповідь на дуже багато запитань,» - говорить Володимир.

IMG_9893

Під час зустрічі студенти та викладачі активно обговорювали з автором його книги, російську агресію проти України.

В інших містах також планується презентація книжок. Незабаром вона відбудеться у Вінниці та Житомирі.

Організатори заходу – «Наш формат», «Фабула» та «Черкаський книжковий фестиваль».

Владислава Капелюшна

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 Чiп не Дейл 13.05.2023 23:45
Обов'язково прочитаю !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Нишпорка 13.05.2023 13:07
Цитую Гоша:
Ото ше дєятєль! Шо він, шо комуняка Фарійон :lol:

Ніхто не зробив більше, щоб зіпсувати відносини України з Польщею, як в'ятрович. Дяка полякам за те, що попри все прийняли і утримують наших біженців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Гоша 12.05.2023 18:06
Ото ше дєятєль! Шо він, шо комуняка Фарійон :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100