реклама Делікат

«Мої рекси з 2 роти пробивають передній край ворога. Увага, у відео (багато) дохлих окупантів. Дацик, як завжди, красава! Пишаюсь вами усіма! Тигри!» - пише у «Фейсбуці» командир 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук.

Днями черкащанин Дмитро Кухарчук розповів про те, як змінюється динаміка боїв за Бахмут.

90000

"Ми зайшли на Бахмутський напрямок на початку січня, і особисто моєму підрозділу, та й всій бригаді, було найскладніше в січні. Розвідка ворога, як знаєте, працює на відмінно, і відзначає, коли у ЗСУ відбувається ротація. Тобто в ці моменти один підрозділ стомлений через цілодобові бої, а інший тільки заходить на лінію та ще не повністю розуміє, що відбувається", - розповів Дмитро для ZN.UA.

Військовий додав, що після передачі позицій 3-й ОШБР його підопічним вдалося повністю стабілізувати лінію оборони, паралельно наносячи нищівне вогневе ураження ворогові.

"Якщо говорити про власні відчуття, то воювати стало простіше, незважаючи на втому. Але це не через те, що ворог почав менше тиснути, а через те, що ми почали розуміти їхню тактику. Це зовсім не та тактика, яка написана в "статуті" збройних сил Росії – вони діють інакше. Однак ми вчимося на їхніх помилках, і здійснюємо не тільки оборонні дії, а й атакувальні на конкретних напрямках", - сказав Кухарчук.

реклама

Коментарі  

 
-5 #2 Бери выше!!!!!!!! 11.05.2023 17:10
Цитую Мавр:
Майбутній мер 100%

Мэр провинциальных Черкасс? Да ну, это уж слишком мелко. Как тебе "ОТЕЦ НАЦИИ"? :eek: :lol: :D :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Мавр 11.05.2023 15:36
Майбутній мер 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100