На сайті Черкаської міськради зареєстровано петицію з проханням придбати вантажні автомобілі для 118-ї бригади тероборони.

«Черкаська бригада територіальної оборони, батальйони якої нині воюють під Бахмутом та Вугледаром, терміново потребує щонайменше 20 вантажних автомобілів. Для виконання бойових завдань на сході бійці нашої бригади потребують автомобілів. Вантажна техніка треба для перевезення особового складу і майна. Треба щонайменше 20 таких машин. Реальна потреба значно вища, але ми розуміємо, що автомобілі дороговартісні, а тому просимо закрити цей запит хоча би в такій кількості», – пише автор петиції Ярослав Нищик.

В середньому такий новий автомобіль коштує щонайменше 2 мільйони гривень. А тому потреба складає відповідно 40 мільйонів гривень.

«Ми звертаємося до Черкаської міської ради з проханням виділити таку суму на придбання авто.

Ми знаємо, що ці гроші в бюджеті є, але вони передбачені не на потреби військових, а на ремонт доріг, придбання комунальної техніки та інші потреби, які не є обов'язковими і нагальними в умовах воєнного стану. Так, міська влада підтримує військових. Але потреби - значно більші, як і, до речі, можливості влади у цій підтримці.

Лише на асфальтування міських доріг готові витратити 120 мільйонів гривень. І тут питання: які дороги, коли в країні триває війна? Можливо, займемося цим уже після перемоги? А поки пропонуємо спрямувати кошти на більш актуальні потреби, наприклад, на закупівлю вантажівок для Черкаської ТрО.

Ми бачимо, як в інших областях і міська, і обласна влада закуповує для своїх бійців автомобілі, дрони, старлінки. То чим гірша міська влада Черкас?

Ми просимо частину бюджетних коштів перерозподілити та направити на придбання такої необхідної військовим техніки, а після перемоги зробимо та придбаємо все інше! Слава Україні та нашим захисникам», – йдеться в тексті петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100