реклама Делікат

Більше 20 питань розглянули під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

348587440_614413334081244_8714646476930232906_n

Серед іншого, затвердили звіт про виконання бюджету Черкаської міської територіальної громади за 1 квартал 2023 року. Як зазначила директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, виконання дохідної та видаткової частин бюджету в І кварталі відбувалося в умовах воєнного стану. «Доходи бюджету за звітний період виконані на рівні 91%. Витрати бюджету по загальному фонду за звітний період виконані на рівні 63,2%. На силові структури з початку року вже спрямовано 95 млн грн., з них на Збройні Сили України – 71 млн грн.», – зауважила Тетяна Харенко.

Також виконавчий комітет погодив проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до міської програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2026 роки». Ним передбачається виділення субвенції у розмірі 1 млн грн. обласному бюджету для підтримки відділення футболу КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради.

Розглянули члени виконавчого комітету також питання, які стосуються безпеки пішоходів та автомобілістів у центральній частині міста. Ухвалене рішення про встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху по вулиці Хрещатик в районі житлового будинку №186 на перехресті вулиць Хрещатик та Святотроїцької.

«Це пропонується зробити за зверненням громадян і за погодженням із патрульною поліцією», – повідомив директор департаменту дорожнього-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко.

Виконком надав дозвіл на видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев. Попередньо кожне дерево було обстежено комісією за участю фахівців відділу екології, про що складені відповідні акти.

Ухвалили рішення про організацію сезонної торгівлі баштанними культурами на території м.Черкаси у 2023 році. Згідно з ним, кавунами та динями у Черкасах торгуватимуть із 8 липня до 10 жовтня на 26 визначених торгових точках.

Крім цього, ухвалили питання про перекриття руху транспорту вул.І.Франка, де стався порив на тепломережі.

Також виконавчий комітет розглянув низку питань служби у справах дітей, про нагородження, про здійснення квартирного обліку громадян та про передачу товарно-матеріальних цінностей.

«Життя у Черкасах триває, незважаючи на воєнний стан у країні. Дякуємо Збройним Силам України за те, що маємо можливість працювати для громади і робити усе для наближення нашої спільної перемоги у тиловому місті», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 ЦАП 24.05.2023 09:09
АВБ, розгляньте ще ,будь ласка,питання про ефективність роботи ЦНАПа .Таке враження ,шо там всі на "0" біля Бахмута .Не можливо не те ,що взяти довідку ,а навіть записатися до чиновниці,яка отримує ЗП за наші податки. Не має талончиків, коли будуть -не відомо:oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100