реклама

реклама

Станом на 10.00 1 листопада непорахованими залишаються 19 округів по всій Україні. Головним аутсайдером є Канівський округ №197, де перемогу виборюють самовисуванець Богдан Губський і опозиціонер Леонід Даценко. Пораховано лише 48,63% голосів.

laters_-481x305-481x305

В одномандатному окрузі №194, де опозиціонер Микола Булатецький випереджає самовисуваницю Валентину Жуковську,  пораховано майже 90% голосів.

Читайте також: Як черкащанин боронив ОВК від молодиків... один з яких дзвонив мамі (фоторепортаж)

«Місто Канів остаточно занурилось у виборчий маразм. Окружна комісія N197, не порахувавши і половини голосів, остаточно «загнулась». Це округ, де Леонід Даценко від «Батьківщини» майже на 5 тисяч голосів обійшов Богдана Губського і де 4 добу зривають оголошення переможця», – пише в публікації на блозі «Укораїнської правди» під заголовком «ЦВК! Округ 197 взагалі рахувати збираємось?!» нардеп та журналіст Андрій Шевченко.

«Що сталося за вчора?

1. Окружком, який буквально розбігся у вівторок ввечері після появи Богдана Губського, так і не поновив свою роботу. Востаннє ОВК засідала 35 годин тому.

2. Доля 12 членів ОВК з 18 невідома. Їх не бачили на роботі вже півтори доби. Зникли, зокрема, голова ОВК і її заступниця. Зникли не просто так – принаймні деяким з них о 4 ранку в середу дзвонили і попередили: наступне засідання, на яке підеш, буде останнім у твоєму житті.

3. Доля ключів від приміщень і сейфів, де зберігається документація, – невідома.

4. Дані в комп'ютерну систему "Вибори" не вводяться вже півтори доби. На сайті ЦВК і далі висять сфальсифіковані дані по дільниці N897. У нас є "мокрий" протокол, який підтверджує крадіжку на користь Губського більше тисячі голосів різниці.

Добрі новини:

1. У Каневі, прямо біля автостанції, де мала би засідати ОВК, з'явився наметовий табір. Канів найбільше підтримав опозиціонера Даценка. Люди просто і щиро обурені.

2. Бюлетені і вся виборча документація знаходяться в ОВК під подвійною охороною – «Беркуту» і наших активістів. Ми не знаємо, чи нічого там досі не нахімічили, але віримо, що зможемо разом уберегти всю документацію.

3. Сьогодні в окрузі нарешті з'являться міжнародні спостерігачі. Очікуємо, зокрема, на представників ОБСЄ.

Читайте також: Ігри Губського довели мешканців Канева до «майдану», — Даценко

Прості запитання на сьогодні:

1. Що ще потрібно, щоб Богдан Володимирович Губський визнав свою поразку?

2. Коли нарешті втрутиться ЦВК??

3. Хто, крім членів окружкому, відповідатиме перед судом за злочини???

P. S. Тримаємо кулаки за остаточну перемогу «свободівців» Iллєнка та Левченка у Києві! За нашу і вашу СВОБОДУ!!!» – пише Андрій Шевченко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 КС 02.11.2012 11:29
Тулуб програв вибори, необхідно нести відповідальніст ь перед партією та президентом. В нього не достатньо розуму і багато пихи, щоб зрозуміти характер черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Кленов 01.11.2012 23:41
Ну Даценко,привіта ємо тоді коли будуть остаточні результати. Хоча,ну не віриться щоб канівчани та золотонісці так масово голосували за звичайного демагога-націоналіста.Користі їм з такого депутата буде як і Черкасам від Булатецького,ні якої.Булатецький дядько здоровий,будуть використовувати для бійок у Верховній Раді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Не байдужий 01.11.2012 21:45
Докотилась Україна, що вже й прості правила арифметики Губський з Тулубом ігнорують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Комуніст 01.11.2012 19:54
Цитую кактус:
Цитую Розумниця:
Цитую Свободівець:
Під Тулубом захиталося крісло от він і гонить біса. Але все одно за все придеться відповідати. У українці добра і довга пам;ять.


Та багата фантазія, якщо вони сподіваються на кращі зміни обираючи таких як Булатецький. Що пан Булатецькій особисто зробив доброго для Черкащан? А що зробить? Хиба що клоунаду та розбій у ВР. От повеселимося. Да і до відповідальност і таких не притягують...

Як діти їй-богу. Вам би розумнице розумненькі книжки почитати для розвитку. Бо насправді ви не назвете жодного факту ПАКРАЩЕННЯ, яке б зробили ваші будучи при владі. А Булатецький себе покаже протягом наступних 5 років.
Мабуть вже не покаже :P Хоча - торги є торги. Запад вам поможе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 кактус 01.11.2012 18:05
Цитую Розумниця:
Цитую Свободівець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Розумниця 01.11.2012 17:31
Цитую Свободівець:
Під Тулубом захиталося крісло от він і гонить біса. Але все одно за все придеться відповідати. У українці добра і довга пам;ять.


Та багата фантазія, якщо вони сподіваються на кращі зміни обираючи таких як Булатецький. Що пан Булатецькій особисто зробив доброго для Черкащан? А що зробить? Хиба що клоунаду та розбій у ВР. От повеселимося. Да і до відповідальност і таких не притягують...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Правда 01.11.2012 17:00
Цитую Свободівець:
Під Тулубом захиталося крісло от він і гонить біса. Але все одно за все придеться відповідати. У українці добра і довга пам;ять.

Да! Настолько длинная, что забыли об отключениях электроєнергии, вырезанных фермах, розваленных заводах, задолженностях в зарплате, пенсии ниже прожиточного уровня, закрытых детсадах и школах, чепуховой стипендии, кабальных газовых контрактах, черкащане забыли об угробленной навигации по Днепру, о 20-летней стройке детской областной больницы, о разваливающемся музее в Каневе, о Чигирине (в котором сейчас стены кусками отваливаются из-за неправильности строительных работ). Да много о чем забыли, раз снова туда стремятся. У нас уже был майдан -- плачевные результаты для страны мы помним. Хочется повторения???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Аналітик 01.11.2012 16:47
Цитую Вася:
Молодець, Андрію! Чесна і порядна людина, хороший журналіст із активною громадською позицією! Дякуємо, що не байдужі до "своїх" кандидатів і бідної Черкащини, яка повернулася у жорстокі 90-ті :cry:

А я увесь час думав, що журналісти мають бути неупередженими і подавати подію без власної думки -- на розсуд читача.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Даня 01.11.2012 15:29
Цікава річ Жуковська була самовисуванка, але зараз за неї б'ются ПР під ОВК, тобто знову брехня
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Свободівець 01.11.2012 15:13
Під Тулубом захиталося крісло от він і гонить біса. Але все одно за все придеться відповідати. У українці добра і довга пам;ять.