З 2010 року Олег Масло – у складі керівництва Золотоніської міської ради. З листопада 2015 року – на посаді першого заступника міського голови, пише zoloto.city

o_1h3hj5vl84nj1lph1kc5179v1ov335

20 червня в. о. міського голови Наталія Сьомак задовольнила рішення посадовця, який за наказом держави став до лав ЗСУ. Своїм розпорядженням Наталія Сьомак увільнила Олега Масла із займаної посади на період призову.

— Щиро люблю Золотоніщину за кожний її мальовничий куточок і захоплююсь людьми, які тут живуть. Ви дійсно особливі. Вторгнення російських окупантів оголило багатьох золотонісців, їхню сутність, як з кращої, так і з гіршої сторони, - сказав Олег Масло.

Олег Михайлович не раз бував у військових частинах, де служать земляки, не раз відвідував захисників на фронті. І зрозумів – його місце серед них.

— У лавах Збройних Сил України я зможу принести більше користі, оскільки маю військову спеціальність. У цей час я обрав шлях підтримки нашої країни у військовому напрямку, і саме це стало однією з причин, які спонукали мене до прийняття мого подальшого рішення, - деталізує причини свого вибору.

Він переконаний, що усі працівники в раді, від заступників міського голови до кожного спеціаліста відділу, знаходяться на своєму місці й продовжать професійно виконувати свою роботу, забезпечивши нормальне функціонування громади.

Зазначимо, Олег Масло має звання – капітан, службу проходитиме у ракетно-зенітному полку – рід військ, якому віддав не один десяток років.

— Моє головне бажання, стимул – бути прямо причетним до нашої Перемоги. За моєю спиною не тільки країна, громада, а й родина, діти, маленька внучка. Тому хочу, щоб усім було спокійно і надійно.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100