реклама

реклама Делікат

реклама

Будинок відпочинку на землі Будищанської ОТГ, яку купили родина Бондаренків, показав сьогодні у відео в «Фейсбуці» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Після робочого дня заїхав в Сокирне, бо окремим журналістам цікаво, що будує міський голова з родиною. Сьогодні не про дороги, не про прибирання сміття, не про допомогу ЗСУ, а про будинок. Ви бачите, в якому це стані. Будуємо тут з дружиною, в Україні, бо віримо в ЗСУ. Маємо всі документи, маємо всі задекларовані доходи, тому будуємо. Але справа ж не в тому, а в тому, якщо ти позиціонуєш себе незалежним журналістом, організовуєш різні збори, то розумієш, що маєш бути чесним насамперед сам», - зазначив мер Черкас, зауваживши, що певне медіа отримує тисячі гривень на підготовку матеріалів.

356935639_267588465885424_6972471753981412186_n

Анатолій Бондаренко зазначив, що ховати йому нічого. І 250 квадратів він має і будуватиме виключно на своїй землі, не ховаючись та не купуючи нерухомість за кордоном.

«Кого цікавлять документи і прибутки, то готовий все пояснити», - зауважив мер.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-9 #16 Рональдо 24.07.2023 11:02
наш мер молодець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 чорнобривець 22.07.2023 19:30
Цікаво, яку освіту має автор статті? Зрозуміти речення "Будинок відпочинку на землі Будищанської ОТГ, яку купили родина Бондаренків" можна по-різному.Що купила родина Бондаренків--будинок відпочинку, землю чи Будищанську ОТГ? По факту виходить, що таки ОТГ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 СОЛДАТ 21.07.2023 22:40
Цитую Вася:
Цитую SOS:
Найнебезпечніше полягає в тому, що це масове яявище по усій вертикалі (та й горизонталі). Не менш небезпечно, з цим явищем ніхто не боровся і не бореться.
Сервантеса читав? Там теж один боровся...

Не Сервантеса треба читати.То все казочки.А от досвід Лі Куан Ю дуже став би у пригоді.Але...що візьмеш з "піаніста"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #13 Вася 21.07.2023 14:33
Цитую SOS:
Найнебезпечніше полягає в тому, що це масове яявище по усій вертикалі (та й горизонталі). Не менш небезпечно, з цим явищем ніхто не боровся і не бореться.
Сервантеса читав? Там теж один боровся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 SOS 21.07.2023 13:44
Найнебезпечніше полягає в тому, що це масове яявище по усій вертикалі (та й горизонталі). Не менш небезпечно, з цим явищем ніхто не боровся і не бореться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #11 Мер показав будинок 20.07.2023 22:26
який будує меру Андронік
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #10 йому важко 20.07.2023 13:52
один з будинків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #9 Лисянка 20.07.2023 08:41
Цитую 1:
А когда покажет как он решает вопрос с Новой Якостью????


Ні-ка-гда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+48 #8 Лисянка 20.07.2023 02:42
Мордячка нівроку, наш козак, лисянський. Так тримати, Толю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 іван 19.07.2023 10:23
аби ще так аналізували, що там з табурцем, бо він же сіра конячка