Триває робота по розміщенню портретів наших загиблих Героїв, на виконання доручення мера Анатолія Бондаренка, виконання рішення сесії Черкаська міська рада та з дозволу родин загиблих. Про це пише заступниця міського голови Марина Гаркава

369975615_2043229352704808_5743017732629775266_n

«Дякую Департамент соціальної політики Черкаської міської ради, Департаменту архітектури та соціально активному рекламному бізнесу за реалізацію та допомогу», - пише Гаркава.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 Наталя 29.08.2023 11:12
В усіх містах алеї пам'яті, а у нас білборди незрозуміло де. Ми свого захисника так і не побачили. Хто в лісі, хто біля заброшки, на виїзді з міста пів білборди закрито деревами і видно тільки напис. А під ними бідні осиротілі діти з батьками ставлять в металевих банках з під краски квіти своїм рідним. Оце пошана і подяка....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Це не тема для піару 28.08.2023 15:03
Цитую Дивно:
Родини загиблих просили не ставити бігморди. Але мафія вже виготовила щити :sad:

Нехай вляжеться біль втрат і висохнуть сльози матерів. Для чого оцей нетерплячий піар на людському горі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 садівник 28.08.2023 13:11
Цитую Тонкий психологічний хід:
В майбутньому, коли вся сьогоднішня владна биздота буде свої рожі на всих передвиборних білбордах розклеювати, в підсвідомому пересічних, ці крахобори будуть пов'язуватись з дійсними захисниками, загинувшими за свободу України.

Кастрюлю вже нічого не спасе-це для нього останній термін :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Дивно 28.08.2023 07:58
Родини загиблих просили не ставити бігморди. Але мафія вже виготовила щити :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Управитель маєтком бонда 28.08.2023 07:56
От ми в Сокирно будемо палац Майбутнього! Мери і їх діти повинні плавати в джакузі :zzz :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Alexandr Lut 26.08.2023 17:37
навіщо витрачати бюджетні кошти? заступниці та її команді аби пілити кошти! пам*ятати треба завжди в душі, а кошти зараз необхідно спрямовувати для пришвидшення ПЕРЕМОГИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Тонкий психологічний хід 26.08.2023 15:38
В майбутньому, коли вся сьогоднішня владна биздота буде свої рожі на всих передвиборних білбордах розклеювати, в підсвідомому пересічних, ці крахобори будуть пов'язуватись з дійсними захисниками, загинувшими за свободу України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Алекс 26.08.2023 14:01
Гарккава?це хто?