15 травня на Соборній площі Черкас пройшов Національний ярмарок вакансій, приурочений до Дня вишиванки. Подібні заходи цього дня відбулися одночасно у всіх регіонах України – як в обласних, так і районних центрах.

Без назви543

Цьогоріч ярмарок особливу увагу приділив питанням залучення жінок на ринок праці, зокрема в галузі, де традиційно переважає чоловіча зайнятість.

На заході були представлені провідні роботодавці міста – Укрпошта, швейна фабрика "Вид", кондитерська фабрика "Світ ласощів", ПрАТ «DATAGROUP», гіпермаркет «Епіцентр К» та інші. Вони активно спілкувалися з відвідувачами, презентували наявні вакансії та розповідали про умови праці, вимоги до кандидатів і можливості кар’єрного зростання.

Серед тих, хто приїхав презентувати свою роботу і прикордонники.

– Запрошуємо на службу вмотивованих громадян від 18 до 60 років на будь-які посади. Жінки як правило йдуть на посади кухарів, бухгалтерів, фельдшерів, - каже заступник начальника відділу рекрутингу майор Микола Лисокінь.

Олександр Джур, директор Черкаського обласного центру зайнятості розповів, що Служба зайнятості на сьогодні як економічний партнер і бізнес-партнер. Каже, сьогодні Черкащина в лідерах по перенавчанню жінок на чоловічі професії.

– У нас насправді сьогодні немає жіночих чи чоловічих професій. Жінки можуть бути і водіями і працювати на верстатах на деревообробних підприємствах. Так як в нас сьогодні це є вже в області, - зазначив пан Олександр.

Так само зауважила і заступник міського голови Черкас Марина Гаркава. Вона уточнила, що багато жінок нині працюють в чоловічих професіях. Є жінки-посадовиці, жінки-рятувальниці, жінки-поліцейські…

– Знаю багато жінок, які поруч з чоловіками тримають різні фронти. У галузі профтехосвіти теж помітна ця тенденція. Так в автодорожньому ліцеї збільшився контингент таких дівчат, - зазначила пані Марина.

eWHEr3_p

– Під час війни перед нашими підприємцями і перед бізнесом виникає одне загальне питання – кадри. Сьогодні маємо їх нестачу. І тому у нас реалізовується ряд програм, зокрема, «Зроблено в Україні», програми «Власна справа» для осіб з інвалідністю. Це дає змогу посилити нашу економічну спроможність, посилити наш економічний ресурс. Понад 700 переможців в області отримали державну підтримку на свою справу. І це дає нам економічну спроможність, – каже голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Назарій Вівчарик

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100