реклама Делікат

Для подальшого проходження служби в Управління поліції охорони в Черкаській області повернулися випускники Вінницького вищого професійного училища ДПО, які навчались там протягом 6-ти місяців. Данні заняття проводяться в рамках програми «Ти як?».

380531488_633588788954362_4539581111278141386_n

З метою полегшення адаптаційного періоду психолог УПО Черкаської області Оля Кравець провела з новобранцями заняття, щодо визначення наявності ресурсів та психологічної готовності до виконання службової діяльності, а також уміння налагоджувати міжособистісні контакти у звичайних ситуаціях та в незнайомому колективі.

Кожен учасник мав змогу висловити свої думки, свої переживання, та розповісти про плани на майбутнє. Також були проведені психодіагностичні дослідження поліцейських з метою визначення наявного психоемоційного стану, адаптаційного потенціалу, особистісних якостей та ціннісно-мотиваційних орієнтацій працівників Національної поліції України.

Про це повідомляє поліція охорони Черкащини.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #9 Ухилянти в законі 23.09.2023 10:49
Зате в нас татухи патріотичні! Як у Лисого з кварталу, та лисого подруги! Під нього й оббрились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Петрович 23.09.2023 07:56
Понесли свої дупи в поліцію охорони на мізерну зарплату приштовувати, щоб до війська не загребли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 правда 22.09.2023 20:27
Примітивні хлопи з примітивними татухами... Обмєльчал народєц.... Це ж воно било те тату, щоб випендритися... Ясно, що тепер до психолога треба....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Перехожий 22.09.2023 19:51
Раніше при поступанні на службу в "органи" із психологом спілкувалися один раз, він і вирішував чи можна цю людину брати на службу. А нині приймають не пойми кого, а потім психологи намагаються їх "відрихтувати".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Микола з бачка 22.09.2023 12:46
З такими хлопами й до нової Врадіївки не довго. Будемо з Льонею готуватись в новий похід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Лейба 22.09.2023 11:25
Якісь приблатньонні пішли поліцейські. Видуха їхня не викликає довіри, навіть навпаки... А це точно менти? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Спартак 22.09.2023 09:00
З ними повинен працював не психолог, а пахан. Подивіться на їх тату. цирк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Дослідження це зайве 22.09.2023 08:46
В даному випадку про особистість легко розповість іконостас з тату, якими так расно всіяна шкура відкинувшихся після навчання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Алекс 22.09.2023 03:28
Поліцмен з партаками???