Якби під стінами ЦВК стояло хоч кілька тисяч людей, можливо, події розвивалися б інакше, - йдеться в публікації на "Українській правді" під заголовком "Finita la comedia, або Розміняні кандидати". Як відомо, опозиція планувала великий мітинг на 12 листопада, а влада використала це в своїх цілях – і ЦВК тихцем у суботу ввечері підвела риску під легітимністю нової Ради.

І ніхто з лідерів опозиції не прийшов в той вечір до ЦВК і не висловив своє "фе" тому, що відбувалося. По суті, кандидати-мажоритарники з проблемних округів залишилися в цьому приміщенні сам на сам з системою.

Це призвело до того, що кандидат по 194 округу Микола Булатецький у неділю виголосив вельми показову промову.

"Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок, ви маєте негайно бути тут. Тому що ви не просто не захищаєте голос виборця, ви здаєте десяток мандатів, своїх надійних і вірних бійців. У нас забирають 1,5 мільйони голосів, а в залі немає жодного депутата", – обурився кандидат.

"Сьогодні коїться злочин проти всього українського народу. Ви подивіться, жінку-хірурга (Солейко) доводять до того, що вона може померти. Я вам офіційно заявляю, що якщо ви і далі коїтимете свої злочини, я зроблю ті кроки, які покажуть, що тут не бидло і не раби", – пригрозив Микола Булатецький ЦВК.

Після того він скликав зібрання проблемних кандидатів з 7 округів. Видно, про намір Булатецького швидко доповіли в штаб опозиції, бо за півгодини їх приїхав заспокоювати Сергій Пашинський.

"Ти за свої слова відповідаєш? Ти що тут самоспалення влаштувати вирішив?! Ні?!", – гримав він на Булатецького.

"А я за свої слова відповідаю. Ми будемо захищати ваш результат в парламенті до кінця. Ми змусимо їх визнати результати виборів у ваших округах", – запевняв кандидатів Пашинський.

"Терапія" начебто подіяла, бо кандидати розійшлися після того. В ЦВК лишився лише Булатецький.

"Я з зали не піду. Я тут ночувати буду", – запевнив кандидат співробітників ЦВК. Хоча вже й явно зрозумів, що в цьому приміщенні йому годі чекати правди.


"Ви ж розумієте, що тут ніхто нічого не вирішує. Все вирішує "Папа". І "Папа" мій округ Дімі (Фірташу) віддав. Так вони хоч формально якось прикрилися б. Вони ж досі не можуть мені відповісти, на якій підставі відбулися перевибори в моєму округу", – поскаржився Булатецький УП, який виграв вибори у Валентини Жуковської з відривом у 12 тисяч голосів.

Зрештою, ситуація останніх двох днів у ЦВК нагадувала погано зіграний "договірняк". І навіть не тому, що влада і опозиція домовилася. А тому що кожен використав ситуацію на свою користь, розмінявши при цьому простих кандидатів-"пішаків".

реклама

Коментарі  

 
-3 #19 Полишинель 13.11.2012 21:47
забезпечення виключно особистого голосування народних депутатів;
ухвалення закону про імпічмент Президента;
ухвалення виборчого кодексу, що передбачатиме проведення парламентських виборів за пропорційною виборчою системою з відкритими списками;
відставку уряду Азарова, міністра внутрішніх справ, керівників правоохоронних структур;
відставку генерального прокурора;
звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в’язнів;
спільне внесення пакету законопроектів щодо боротьби з корупцією та відновлення політичних та соціально-економічних прав і свобод українців, які грубо порушує влада.
Вполне конкретные и очень важные вещи, которые объединяют общество
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 О.ЧУПРИНА 13.11.2012 20:50
Цитую Полишинель:
П. Чуприні: Перечитайте совместное заявление ОО, Удара и Свободы. Там вполне конкретная программа. Лидер оппозиции в Качановской тюрьме, отстаивает каждый наш голос. Теперь очевидно, почему Вас не поддержали люди, интуитивно поняли, что Вы готовы к сотрудничеству с властью.

Совместное заявление содержит перечень мер,необходимых для отстранения от власти ПР и всех рожденных этой партией институтов.Его текст не дает ответы на вопросы,которые я задавал Вам.На них Вы не отвечаете,в то же время делаете выводы в отношении интуиции избирателей.Я пытался вывести Вас на конструктивный разговор,но увы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Полишинель 13.11.2012 18:39
П. Чуприні: Перечитайте совместное заявление ОО, Удара и Свободы. Там вполне конкретная программа. Лидер оппозиции в Качановской тюрьме, отстаивает каждый наш голос. Теперь очевидно, почему Вас не поддержали люди, интуитивно поняли, что Вы готовы к сотрудничеству с властью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Валентин 13.11.2012 16:44
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Миколо! Я уважно спостерігав за поведінкою нинішніх депутатів від "опозиції" на площі перед ЦВК 5-7 листопада. У мене склалося враження , що крім особистого піару багатьох нічого не цікавило. Це стосується і Сергія Пашинського , який виступав доволі часто з одними й тими ж промовами,несам овити вигукуючи "банду геть". На мітингу він навіть відбирав мікрофон у вченого-філософа,який є дійсним патріотом України і в своєму виступі, не зриваючи голос,говорив про реальні речі. ...Відчувалося , що з виступаючих найбільше за спільну справу переживає Олександра Кужель.Надіятись можна лише на себе, свою сім"ю та тих,хто був з тобою не зраджуючи досить тривалий час.

Редко соглашаюсь с Чуприной, но здесь вы абсолютно правы, Александр. +1

Я также c ним часто спорил,но с этим не согласиться не могу.Пашинские,Томен ки им подобные-политические банкроты только сотрясающие воздух.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Валентина 13.11.2012 15:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
Миколо! Я уважно спостерігав за поведінкою нинішніх депутатів від "опозиції" на площі перед ЦВК 5-7 листопада. У мене склалося враження , що крім особистого піару багатьох нічого не цікавило. Це стосується і Сергія Пашинського , який виступав доволі часто з одними й тими ж промовами,несам овити вигукуючи "банду геть". На мітингу він навіть відбирав мікрофон у вченого-філософа,який є дійсним патріотом України і в своєму виступі, не зриваючи голос,говорив про реальні речі. Ведучий мітинг пан Володимир(товар иш Пашинського)над авав слово переважно своїй "тусовці".Відчувалося ,що з виступаючих найбільше за спільну справу переживає Олександра Кужель.Надіятись можна лише на себе, свою сім"ю та тих,хто був з тобою не зраджуючи досить тривалий час.

Редко соглашаюсь с Чуприной, но здесь вы абсолютно правы, Александр. +1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Ужасть 13.11.2012 15:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Полишинель:
П. Чуприні: Вчера три оппозиционные силы подписали совместное заявление, фактически создана единая оппозиция. Следует ли понимать, Ваши слова о том, что Вы себя не причисляете к оппозиции, как банальное послевыборное тушкование? Уточните этот вопрос.

Вы можете пояснить,что такое единая оппозиция,котор ая по-вашему создана в ВС? Какие принципы ее формирования,вз аимодействия,от ветственности? Главнейшая тактическая задача отстранить от власти ПР,ради нее надо объединить усилия.А дальше что? Кто везьмет на себя роль лидера? У кого есть своя реальная созидательная политика? Поддержат ли эту политику бывшие? Очень просто употреблять понятие "тушкования",но в тоже время это и очень примитивно.Если хотите вести дискуссию,выска зывайте собственные мысли.


А для них это не главное. Им главное печать и запись в трудовой книжке "депутат".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 О.ЧУПРИНА 13.11.2012 15:33
Цитую Полишинель:
П. Чуприні: Вчера три оппозиционные силы подписали совместное заявление, фактически создана единая оппозиция. Следует ли понимать, Ваши слова о том, что Вы себя не причисляете к оппозиции, как банальное послевыборное тушкование? Уточните этот вопрос.

Вы можете пояснить,что такое единая оппозиция,котор ая по-вашему создана в ВС? Какие принципы ее формирования,вз аимодействия,от ветственности? Главнейшая тактическая задача отстранить от власти ПР,ради нее надо объединить усилия.А дальше что? Кто везьмет на себя роль лидера? У кого есть своя реальная созидательная политика? Поддержат ли эту политику бывшие? Очень просто употреблять понятие "тушкования",но в тоже время это и очень примитивно.Если хотите вести дискуссию,выска зывайте собственные мысли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Полишинель 13.11.2012 12:53
П. Чуприні: Вчера три оппозиционные силы подписали совместное заявление, фактически создана единая оппозиция. Следует ли понимать, Ваши слова о том, что Вы себя не причисляете к оппозиции, как банальное послевыборное тушкование? Уточните этот вопрос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 О.ЧУПРИНА 13.11.2012 12:00
Цитую Полишинель:
П. Чуприні: Вы в оппозиции человек новый ... Поэтому, прежде всего сформируйте авторитет оппозиционера, а потом критикуйте других. Кстати, можно голодовку в знак протеста объявить:)

Истязать себя голодом Вам не советую,этого никто не оценит и даже не заметит.Что касается меня,я не причисляю себя к той оппозиции которая себя называет объединенной и не хочу иметь ее "авторитет".Оппозиционность предполагает не только отрицание политики власти,но непременно наличие собственной эффективной политики.Нынешние оппозиционеры доказали,что вторая составляющая у них отсуствует,да и как разрушители они уже очень слабые. Надо сказать,что и со смелостью у них определенные проблемы.Когда 5-го ноября "Беркут" пытася теснить левый фланг митингующих возле ЦВК,путь им преграждали в основном не имеющие депутатской неприкосновенно сти УДАРовцы.Оппозиционные нардепы себя не проявляли.Вот и Вы ,в отличии от меня, свое лицо прячете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Полишинель 13.11.2012 11:34
П. Чуприні: Вы в оппозиции человек новый ( до этого были завхозом у Лешенко), и достижением у Вас немного (если не считать оттягивание голосов у оппозиции на выборах и бесконечное восхваление мадам Жуковской), то вовсе никаких достижений и нет. Поэтому, прежде всего сформируйте авторитет оппозиционера, а потом критикуйте других. Кстати, можно голодовку в знак протеста объявить:)