Упродовж 22-23 вересня лікарі-урологи України спостерігали за «прямими ефірами» паралельно з двох черкаських операційних.
Програма передбачала детальний аналіз, коментування та розбір пацієнтів, під час якого можна дізнатися: чому саме такі методи хірургічного лікування були застосовані, як відбувається реабілітація після операції.
Захід присвячений 30-річчю Черкаського обласного центру онкоурології.
Завідувач відділу урології Клінічного центру онкології Роман Морару-Бурлеску розповів, що цього разу вирішили поділити онкологічні операції і лікування сечокам'яних хвороб, оскільки обласна лікарня має більше досвіду у цьому питанні. Вони ж забрали на себе неврологічну частину.
– Це дасть нам можливість розділити та збільшити кількість хірургічних втручань і збільшити кількість глядачів, бо досить цікаво переключатися між різними видами операцій. На сьогоднішній день ми охопили всю урологію, об'єднали потужні сили двох лікарень, такого ще не було, – сказав Роман Морару-Бурлеску.
Директор Черкаської обласної лікарні Віталій Шило підтвердив, що обласній лікарні відведена секція сечокам'яної хвороби. Він запевнив, що колеги побачили одночасно найскладніше та найцікавіше.
Директор Інституту урології ім. Академіка О.Ф. Возіанова Сергій Возіанов розповів, що його сподівання від третьої академії – найкращі:
– Це вже третє зібрання, вдруге ми приїжджаємо до Черкащини, досягнення відділень просто вражають. Інтерес у колег надзвичайний, усі не вмістилися б у приміщення, де ми знаходимося.
За словами директора клінічного центру онкології Віктора Парамонова, кожне кваліфіковане урологічне втручання, або лікування, продовжує чоловіку життя на 10, 15, 20 років, до того ж успішного життя.
Юлія Капуш реклама