23 вересня черкаський футбольний клуб "ЛНЗ" зіграв домашній матч у VBET лізі. Черкасці приймали вдома суперника із Києва — "Динамо".

Гра завершилася рахунком 2:4 на користь киян, повідомив з місця події кореспондент Суспільного 365038a83e12dcc8

Матч відбувся на стадіоні "Черкаси Арена".

Рахунок розпочали "динамівці" — Віталій Бражко забив гол на третій хвилині гри.

Кияни не зупинилися на досягнутому і продовжили атакувати, а 13-ій хвилині черкащани організували контратаку. Отримавши передачу з глибини поля, Хобленко на швидкості втік від Попова, але пробив повз дальню штангу.

На 40-ій хвилині гри небезпечно під перекладину пробивав правий інсайд "ЛНЗ" Владислав Наумець, але Бущан перевів мʼяч на кутовий. На 43 хвилині Наумець обіграв кількох захисників киян і пробив у ближній кут. Сітка була з іншого боку.

Перший тайм завершився рахунком 0:1 на користь киян.

Другий тайм розпочався з атаки "ЛНЗ". Черкащани перевірили на уважність Бущана. Кутовий.

На 61-ій хвилині гравець "ЛНЗ" Віталій Бойко зрівняв рахунок з пенальті.

На 72-ій хвилині Андрій Ярмоленко знову вивів "Динамо" вперед.

На 78-ій хвилині кияни реалізували пенальті після порушення у штрафному майданчику. 1:3.

На 90-ій хвилині матчу Максим Прядун скоротив рахунок у матчі. 2:3.

У доданий час кияни забили ще один гол. Відзначився Назарій Волошин. Рахунок 2:4. З таким рахунком команди і завершили гру.

Нападник "ЛНЗ" Максим Прядун, який забив гол, поділився враженнями від гри:

"Звичайно, було складно. Але з усіма можна грати. Коли я забив, було 3:2, ми всією командою хотіли забити третій і «Динамо» цим скористалися. Для вболівальників, мені здається, це була емоційна гра, 6 забитих голів і «Динамо» в Черкасах. Будемо працювати далі. Наступним суперником буде «Верес», будемо готуватися".

Захисник "Динамо" Денис Попов грою задоволений:

"Хороша гра. Ми перемогли і раді цьому. На стадіоні була хороша атмосфера. Я вперше грав у Черкасах, але мені все сподобалося. Головне, що ми взяли три очки у цій грі".