Через 10 днів у Черкаси на відкриття діагностичного центру приїде Президент України Віктор Янукович. Про це під час вранішньої наради сказала заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Зарічна.

До приїзду президента місто трохи «прикрасять»: біля ЦНАПу пофарбують бордюри, вул. Менделеєва поремонтують, місцями попідрізають гілки дерев. Не влаштовує Людмилу Зарічну і відсутність нормальної зупинки біля онкодинспансеру.

– Ми це повинні виконати негайно! Немає гарантії, що коли Президент буде відкривати діагностичний центр, то хтось із хворих не прийде й не скаже… А в нас її там нема, – пояснила Людмина Зарічна.

Нагадаємо, що, як раніше повідомляли в Черкаській облдержадміністрації, сучасний консультативно-діагностичний центр збудували на території обласної лікарні, у якому можна буде проводити діагностику на найвищому рівні, тому черкащанам більше не доведеться, як нині, переїжджати з однієї поліклініки в іншу або ж перебігати з корпусу в корпус у пошуках потрібного фахівця.

реклама

Коментарі  

 
+5 #18 Микола 15.11.2012 14:26
Цитую Юрій:
Януковичу немає чим зайнятись. Чистий совкізм. Ви можете уявить собі Обаму, який їде відкривати діагностичний центр?

Де ж ти був сердешний, коли Ющенко пинав мяча на відкритті стадіону побудованого олігархом Коломойським для себе ж (замітьте, це не для лікування хворих) у Дніпропетровськ у, чи Ахметовим у Донецьку... :lol: :lol: Чи то була зовсім інша справа..державна??? :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Ужасть 15.11.2012 13:29
Цитую Галина:
Черкащани бігом купляйте і квіти до зустрічі бо буде дефіцит!!!

Все цветы уже раскуплены, на открытие ликарни майбутнього от Ющенко-Тимошенко :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Галина 15.11.2012 12:58
Черкащани бігом купляйте і квіти до зустрічі бо буде дефіцит!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Индеец 14.11.2012 07:34
Цитую Смайл:
Папа едет по Тело...

Не. По скальп Тела.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Юрій 13.11.2012 21:41
Януковичу немає чим зайнятись. Чистий совкізм. Ви можете уявить собі Обаму, який їде відкривати діагностичний центр?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Катря 13.11.2012 15:20
Цитую Микола:
Цитую Ужасть:
Цитую Василь:
Ужасть і Чуприна, на низький старт! Барін єдут!!! :-x

сучасний консультативно-діагностичний центр збудували на території обласної лікарні, у якому можна буде проводити діагностику


Подумаєш консультативно-діагностичний центр вони збудували. Вот дійсно наш Президент В.А.Ющенко з Ю.Тимошенко скоро збудують дитячу лікарню майбутнього. Ото буде лікарня, а тут якийсь центр. Фу :-x

Поки ці двоє збудують обіцяну лікарню, то сьогоднішні діти років по десять будуть вже на пенсії :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Ню-ню 13.11.2012 15:13
Перший раз після інавгурації Янукович приїхав на Черкащину в Канів - на Тарасову гору. Після того Черевка звільнили з посади губернатора. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ZORRO 13.11.2012 14:45
Я не понял, а причём тут Чуприна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Просто людина 13.11.2012 13:44
Чомусь зараз модно "порівнювати" - що зробили при фітЮЛЬЦІ, що при проФФЕесорові, можна й з 1913-м порівнювати. Але СЬОГОДНІ є вже СЬОГОДНІ! І чим гордяться наш ХЕРОЇ перед Президентом? ЦЕ ЇХНІЙ ОБОВ'ЯЗОК покращувати наше життя за наші ж кошти!!!! Ми скочуємося до неандертальців - ось з чим можна порівнювати наше життя у вік, коли передові технології мають працювати для людей!!! Тільки кому ми - просто люди - потрібні? Уберуть ТЄЛО одного ХЕРОЯ - на його місце припхається інше: хлібне місце пусте не буває. А нас хтось запитувати буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Микола 13.11.2012 13:05
Цитую Ужасть:
Цитую Василь:
Ужасть і Чуприна, на низький старт! Барін єдут!!! :-x

сучасний консультативно-діагностичний центр збудували на території обласної лікарні, у якому можна буде проводити діагностику


Подумаєш консультативно-діагностичний центр вони збудували. Вот дійсно наш Президент В.А.Ющенко з Ю.Тимошенко скоро збудують дитячу лікарню майбутнього. Ото буде лікарня, а тут якийсь центр. Фу :-x