реклама Делікат

У зв’язку з появою в деяких ЗМІ інформації про начебто запланований продаж на аукціоні ДП «СЕТАМ» всього заводу Черкаський «Азот», пресслужба Group DF повідомляє:

ПАТ_ Азот _Адміністративний_корпус

«Інформація про продаж заводу  не відповідає дійсності та є відверто неправдивою. Наразі на аукціоні ДП «СЕТАМ» виставлено для продажу непрофільні невиробничі приміщення заводу, не пов’язані з процесом виробництва. Мова йде про гаражі, окремі склади, офісне приміщення та непрацюючі корпуси цехів, які не використовуються підприємством понад 20 років. Наголошуємо, що продаж цих приміщень жодним чином не позначиться на виробничому процесі та на потужностях заводу. Навпаки – в наших планах збільшувати потужності заводу та проведення модернізації виробництва з метою зменшення собівартості продукції.

Сьогодні підприємство залишається ключовим гравцем українського ринку та планово виконує 100% укладених контрактів. Дебіторська та кредиторська заборгованості повністю контрольовані, підприємство закупило достатньо газу для виробництва та продовжить виробляти і відвантажувати добрива чітко відповідно до виробничого графіку.

Переконані, що розповсюдженням дезінформації та подібними «інформаційними вкидами» займаються недобросовісні конкуренти заводів OSTCHEM».

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100