Фото газети «Вечірні Черкаси»

Фото газети «Вечірні Черкаси»

Минулої суботи на Соборну площу Черкас завезли рулони живого газону. Робітники, розстеляючи його, укладали на клумби та утрамбовували. У такий спосіб обласна влада вирішила озеленити Соборну площу, з якої нещодавно викорчувала усі дерева, пишуть «Вечірні Черкаси».

– Це рулонний газон, ми завезли його з Дніпропетровська, – пояснює підрядник Дмитро Биков. – Раніше тут був сіяний газон, він ріс плямами, під великими деревами трава узагалі не росла, тому найкраще тут постелити готовий рулонний газон.

Усього на Соборній площі заплановано застелити дві тисячі квадратних метрів газону. Вартість одного квадратного метра – 35 гривень.

Окрім газону, перед будівлею облдержадміністрації висадили колоноподібні туї та ялівець, який виростає до дванадцяти метрів і живе п’ятсот років.

Ростимуть на Соборній площі гімалайські берези, які виростають до двох із половиною метрів і живуть до 80 років. Висадили тут і яблуні Медведського, які плодоносять так званими райським яблуками.

На Соборній площі, де колись стояла знесена більшовиками церква, тепер залишається тільки завести змія, який спокушав би черкащан і гостей міста тими яблучками. А черкащани такими темпами скоро в тому саду зможуть ходити в костюмах Адама і Єви, адже з бюджету області на озеленення площі виділено 400 тисяч гривень.

А на видовище голих та босих черкащан на фоні райського саду обладміністрації, гляди, і давно обіцяні владою туристи потягнуться…

реклама

Коментарі  

 
-2 #19 упыр 22.11.2012 18:48
:-x Не только подходят для кладбища эти растения ,но и высадили их на старом кладбище -в центре находилось кладбище старое. Мы, старожилы-упыри это помним. А прОезжий княже Серожа не знает про кладовище,но видимо взывает генетическая память упыря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Серпень 16.11.2012 16:34
Цитую Правда:
Цитую Смайл:
Погуглил я эту самую березу гималайскую бо раньше ничего о ней не слышал. Растет в горах :lol: , коричневая и кривая. На райское дерево мало смахивает, но как олицетворение власти вополне подходит

Помнится, кто-то обещал извиниться, если на площади высадили березки ;-)

Да, немудрено, что я их не увидел.Какое коварство властей! Но если наука все-таки признала в них березки, тогда извините(-Изя, вы должны извиниться перед Абрамом и сказать, что он не скот*на.-Абрам не скот*на? Извините... ;-) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 Правда 16.11.2012 16:01
Цитую Смайл:
Погуглил я эту самую березу гималайскую бо раньше ничего о ней не слышал. Растет в горах :lol: , коричневая и кривая. На райское дерево мало смахивает, но как олицетворение власти вополне подходит

Помнится, кто-то обещал извиниться, если на площади высадили березки ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 5+ 16.11.2012 15:57
Цитую Оксана Колісник:
Як на мене, туї та ялівець в таких кількостях скоріше підходять до кладовища...

Пані Оксано,якось некоректно казати про кладовище... люди, які працюють поряд, можуть подумати, що ви їх заживо хороните.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 смотри в оба 16.11.2012 14:48
Главное *пометить * территорию -пусть даже таким образом . Одно срубить (то что достигло зрелости и приносит пользу) .а насадить ветки и огрызки .Зато все будут знать-кто пометил на территории . Один хулиганит- а все молчат.Значит того заслуживают !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 куратор 16.11.2012 14:33
По адресу Шевченко 333/1 находится кавказская кухня-бар л.........., где собираются двузначные личности .а то и трехзначные. И чтоб они похавали шашлыков и прочей дряни нужно топить мангал. И хватило им ума посрезать окружающие деревья на дрова и поскладывать в своем же дворе. Где сидят -там же и гадят. И кто хозяева этого деревянного местечка около студенческого общежития ??? Кто не боится проверок и власти ??? Отгадали ? - молодцы!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 сублиматор 16.11.2012 14:26
Цитую 5+:
Думаю, весною ми всі побачимо наскільки змінилася площа. Мені здається, коли все зазеленіє і зацвіте, буде гарно!!!

Аби зацвiли шари (на шару :P ) що iмiтують *фонтани* та брукiвка коло Дома Советов !!! О то б було чудо з чудес свiту !!!
У Соловьова ,у книзi*Ходжа Насреддiн* э такi кумедн1 персонаж1 : висиджували. збирали з на1вних громадян грош1,1м1туючи кал1цтво,п1дробляли *стукачами*, та Ходжа крикнув 1хньому зборищу: ЗЕМЛЕТРУС!!! ! як же вони зразу стали на ноги,покидали милиц1 1 швидко поб1гли рятуватися ,хто куда!!! От би й у нас в Черкасах з*явився таки Ходжа Насредд1н . та завалив би*глиняну халупу* !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 сублиматор 16.11.2012 14:15
Цитую Бачив:
Цитую Олексій:
А фотошоп жеж який яскравий зробили, я під столом))) "нагоняем важность"... :-*

Фото РЕАЛЬНЕ. А при чому тут "важность"? До речі, Ваше фото "під столом", Олексію, теж можна було б зробити!

Бачив! -це добре що ти захищаешь фото..оп. тобi за це приплачують ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 сублиматор 16.11.2012 14:12
Если бы был жив товарищ Фрейд, то он бы точно охарактиризовал действия от *власти* - сублимация половых извращений -в форме агрессии против беззащитной природы . Деревья и трава -молчат,жаловать ся некому. Зато слышны жалкие вопли защитников окружающей среды. Власть готовит (подсознательно ) ЛОБНОЕ место для *казни* недовольных. Обычно на площадях и устраивали судилища в средневековье. Хотят продемонстриров ать наглую, похабную уверенность в своих силах.Дескать - хочу казню (выкорчевываю ...пока) деревья, потом и с вами то же будет. Да...Фрейду было бы где разгуляться и кое-кого полечить .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Просто людина 16.11.2012 11:45
Яке ВАРВАРСТВО! Викорчувати всі дерева бо під ними не росте трава! А бодай під ЦИМИ ВАРВАРАМИ ЗЕМЛЯ ВЖЕ ГОРІЛА, а не тільки не росла! Таку красу знищити. Ось так з нами поступають: викорчовують, бо з нас вже стригти нічого!. І хіба Конан-варвар?