реклама
реклама

Фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели на базі міської філії Черкаського обласного центру зайнятості семінар для роботодавців з актуальних питань працевлаштування безробітних осіб, зокрема внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

Учасникам роз’яснили порядок отримання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО, основні трудові права працівників та зміни у законодавстві, спрямовані на урегулювання трудових відносин під час воєнного стану, питання надання мікрогрантів на започаткування власного бізнесу.

cherkasy-seminar-robotodavczi-768x451

Обговорили порядок отримання роботодавцем допомоги по частковому безробіттю в разі скорочення виробництва та детально зупинилися на відповідальності за використання праці особи без належного оформлення трудових відносин.

Акцентували, що наразі в Україні налагоджено систему підтримки та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, включаючи можливість отримання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, що передбачає надання різного виду допомоги з метою повернення особи до нормального життя.

Про це пише Управління інспекційної діяльності у Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100