Відкриті змагання з веслування на байдарках і каное пам'яті заслуженого майстра спорту Павла Буркацького приймала база ДЮСШ з веслування в Черкасах. Майже пів сотні учасників із Черкас, Сміли та Житомира долучилися до стартів на воді.

396706695_345599421171234_5147839232994664806_n

Ці змагання відбулися в межах Всеукраїнського олімпійського уроку та Європейського тижня спорту #BeActive та стали підсумковими у веслувальному сезоні.

Найстаршим учасником змагань став Сергій Краюшкин, 1961 року народження. Він здобув дві бронзові нагороди у змаганнях каноїстів на дистанціях 100 й 2000 метрів, поступившись у боротьбі своїм більш молодшим суперникам Олексію Фідрусу та Михайлу Назаренку.

396720570_345599311171245_3631665096784759941_n

Переможці та призери отримали грамоти та медалі від департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, олімпійські призи – від відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області, а також окремі подарунки від вихованця Павла Буркацького, за сумісництвом головного судді змагання і тренера школи Павла Кучера.

Про це повідомляє відділення НОК України в Черкаській області.