реклама
Sucurity Police

реклама

Під час лісокультурних кампаній лісівники відновлюють ліси на суцільних зрубах, а також створюють нові насадження цим самим збільшують площу лісів. Створення нових лісів є пріоритетом лісокультурних кампаній. Таким чином ми заліснюємо ділянки, які до цього простоювали, а також покращуємо екологічний стан довкілля.

399971782_291571807172449_8097246260073511369_n

Цієї осені філії Черкаської області ДП "Ліси України" створять 11 га нових лісів, а також здійснять лісовідновлення на площі 261,6 га.

Зокрема, у філії "Золотоніське лісове господарство" цієї осені уже створили 1,1 га нового лісу. Висаджували ліс на галявинах державного лісового фонду у Вільхівському та Ліплявському лісництвах філії. Тепер на цих ділянках зростає 7,3 тис. майбутніх дерев сосни звичайної.

До створення нового лісу у Вільхівському лісництві долучились мешканці села Вільхи, які залюбки беруться до роботи, щоб у майбутньому милуватись красивим сосновим лісом.

Сосна звичайна - основна лісоутворююча порода лісів Золотоніської філії. Це обумовлено лісорослинними умовами та піщаними ґрунтами. Як відомо, сосна звичайна - незамінна порода для заліснення пісків, вона невибаглива до вологи і допомагає запобігти вітровій ерозії ґрунтів.

Загалом під час осінньої Зеленої країни у філії "Золотоніське лісове господарство" висадять майже 98 тис. сіянців на площі 12,6 га. Левова частка площ складає лісовідновлення на суцільних зрубах, що є обовʼязковою умовою лісогосподарської діяльності лісівників.

Про це повідомляє Центральний лісовий офіс.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100