реклама Делікат

Через повномасштабне вторгнення сотні людей покинули свої домівки в пошуках прихистку. Для більш ніж 30 тисяч внутрішньо переміщених осіб Черкаси стали другим домом. А для того, щоб покращити моральний стан українців, ще влітку минулого року в місті стартував проєкт «Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто». Завдяки якому “нові черкасці” успішно адаптувалися до життя у новій громаді.

DSC02761

У Черкаській міській раді підбили підсумки цього масштабного проєкту. В рамках реалізації, за підтримки Міжнародних та Всеукраїнських організацій, внутрішньо переміщені особи отримували продукти, кухонні набори, постільну білизну, одяг, матраци, подушки, ковдри, рушники, гігієнічні набори та інші товари першої необхідності. Загалом, отримано гуманітарної допомоги на суму понад 14,5 млн грн. Учасниками стали 810 вимушених переселенців з Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони, впродовж п'яти місяців, мали змогу відвідати більше сотні заходів.

DSC02765

Міський голова Анатолій Бондаренко і його заступниця Марина Гаркава подякували всім партнерам за співпрацю і підтримку ВПО. За вагомий внесок в інтеграцію та соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб провели нагородження грамотами виконкому виконавців проєкту.

«Ми розуміємо, що це непростий час для всіх нас, але разом ми можемо подолати будь-які труднощі. Продовжуємо працювати та робити все можливе, щоб надати комфортні умови для життя “новим черкасцям”», - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #2 Наступний проєкт 12.11.2023 20:03
"Хаб та хабарники "Черкаси- їх місто"".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Ісус на місці 12.11.2023 18:51
А де ж улюблена хабалка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100