реклама
Sucurity Police

реклама

У рамках міжнародного проєкту FOREST RECOVERY, який започаткувало ДП "Ліси України", лісівники Черкащини відзначають громади, з якими вдалось врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісів.

401755865_295389460124017_4546951050987284541_n

Так, лісівники філії "Уманське лісове господарство" вручили міжнародний диплом FOREST RECOVERY Тальнівській міській територіальній громаді. Завдяки співпраці з громадою врятовано 46,6 га самосійних лісів. Тепер ці ліси перебувають під належною охороною лісівників.

З нагоди вручення диплому лісівники та представники громади садили ліс. Висаджували сіянці дуба звичайного у Потаському лісництві.

"Самосійні ліси не мають юридичного статусу, тобто не охороняються законом. Ми, як громада, яка вболіває за здорову екологію і правильне використання наших земель розуміємо, що ці ліси потрібно охороняти, інакше їх можуть знищити. Ми вважаємо, що найкраще з цим впораються лісівники. А сьогодні ми ще й висаджували ліс всі разом. Тож ми сприяємо не тільки збереженню лісів, а й примножуємо їх", - зазначає голова Тальнівської міської територіальної громади Василь Сідько.

«Відомості про кожну громаду, яка співпрацює з лісівниками у напрямку порятунку і примноження лісів, ми передаємо нашим міжнародним партнерам Eustafor та Forest Europe. Тож запрошуємо громади разом відновлювати екологію країни, берегти і примножувати ліси, адже саме вони і є джерелом чистого повітря і здоровʼя», – повідомляє Центральний лісовий офіс.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100