Цього тижня родини розпочали поселення в новий шелтер у Черкасах. У закинутому дошкільному навчальному закладі облаштували 26 блоків сімейного типу з окремими санітарними вузлами, душовими, кімнатами для прийому їжі та спальними кімнатами.

404251553_24286860930961121_1536252878753932585_n

Про це повідомляє заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

402620092_24287862374194310_2629414232568998468_n

Загалом шелтер розраховано на близько 100 людей.

Проєкт було реалізовано за кошти бюджету територіальної громади за підтримки Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та колег з Канадської організації.

404113236_24287863274194220_3024805843505004555_n

Меблі, сучасна техніка у кожну квартиру та речі першої необхідності були надані Червоним Хрестом. Під час огляду обʼєкту міський голова Анатолій Бондаренко заслужено відзначив команду Черкаської обласної організації товариства Червоного Хреста України найвищою міською нагородою.

404206051_24287862617527619_8528529843359574815_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #11 Шелтер-притулок 21.11.2023 10:02
Головне -не прописано. На баланс якого КП поставлено, хто підписував АКТИ,які комунальні платежі закріплено. Чи Міська рада провела рішенням заборону на прихватизацію.І нарешті хто керівник шелтера-прихистка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Титанічна 21.11.2023 06:41
праця,убити довести до скотського стану,а потім за чужі гроші відновити,це вміти треба.А скільки ще таких садочкі по місту ,де продовжується робота мера і його команди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Черкаська біженка 20.11.2023 21:31
А я весною з Гєрманії до Норвегів втекла. І не жалкую. Ось влітку часто їздила до Осло і не даремно. Познайомилась з таким заможним ослом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 А кофеман кохфіюйніча 20.11.2023 15:25
А там є якісь норми, по монтажу єлектророзеток (не кажучи вже про тупо пришраубований до стіни подовжувач впритик до єлектроплити,) ну і чайника біля мийки? Чи для півторазємлєкоп а - "а і так сайдёт!", якщо сума за "підпись акта приёомки - пріємлєма!"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Вася 20.11.2023 15:03
добре, коли можна отак убити будівлю, а тоді за бюджет воскресити і піаритись. А в деяких районах міста дітям реально садка бракує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 правда 20.11.2023 15:02
тобто відмили гроші мабуть? як це вирішить питання навали до нас впо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Шелтер 20.11.2023 14:44
За ці самі гроші, для кожної родини могли просто індивідуальний тарп на вулиці облаштувати. З багаттям та рештою атрибутів похідного життя. А звільнені кошти направити на будівництво одного бунгало в Сокирному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Андрей 20.11.2023 14:19
То есть они отжали у детей садик вместо того что ты эго востановить и отдали непонятно кому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Ольга Іванівна 20.11.2023 13:54
За яким принципом оберуть 26 сімей щасливчиків??

Наївна людина. Принцип такий: 1) знати потрібний номер кабінету і 2) мати в кішені необхідне, щоб туди потрапити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Кочубей 20.11.2023 13:16
Цитую Борис:
В місті 30 тисяч ВПО. За яким принципом оберуть 26 сімей щасливчиків?? :lol: :lol:

Обирати буде залізяка за принципом "вечером деньги - утром стулья".