реклама

реклама Делікат

реклама

На засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Анатолій Бондаренко, розглянули проєкти рішень Черкаської міської ради про найменування та перейменування вулиць та провулків.

405043935_654340500186402_6563695962000440092_n

У зв’язку з уточненнями до генерального плану міста з’явилися нові вулиці, які необхідно найменувати.

Їм пропонується дати назви Степанківської, Юрія Горліса-Горського, Павла Полуботка, Дмитра Сангушка, Миколи Міхновського, Кирила Розумовського, Павла Скоропадського, Кароля Шимановського, Миколи Леонтовича, Пилипа Орлика, Івана Пулюя, Академіка Підоплічка, Семюеля Крамера. Нові провулки, які зараз мають цифрове найменування, №9, 10 тощо, пропонується назвати Сливовий, Полуничний, Шовковичний, Виноградний, Ягідний, Тінистий, Терновий, Гарбузовий.

Також виконавчим комітетом було підтримано пропозиції щодо перейменування низки топонімів:

вулицю Мельника перейменувати на вулицю Андрія Мельника

провулок Некрасова на провулок Монастирський

провулок Садовий на провулок Сергія Шелухіна

провулок Ушакова на вулицю Петра Болбочана

сквер Митницький на сквер Героїв Азову

вулицю 2-го Українського фронту перейменувати на вулицю Романа Шухевича

вулицю Галини Буркацької на вулицю В’ячеслава Липинського

вулицю Короленка на вулицю Володимира Мономаха

провулок 8-го Березня на провулок Марусі Чурай

провулок Айвазовського на провулок Михайла Драй-Хмари

провулок Атамановського на вулицю Агатангела Кримського.

Усі ці пропозиції були вивчені та підтримані на топонімічній комісії під головуванням першого заступника міської ради Сергія Тищенка.

Щоб вулиці і провулки отримали нові назви, за ці проєкти мають проголосувати депутати на сесії.

Про це повідомляє Черкаська міськрада

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Алекс 24.11.2023 13:46
Белка і стрілка на розі Шевченка і митницької пропоную.дійсно в мерії немає чим зайнятись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Алекс 24.11.2023 03:38
Дійсно коли собаці немає що робити то вона собі ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Ротація 23.11.2023 22:52
Цитую jack:
Задрали вже тупоніміччною істерією! Чи нема клепки второпати, що НАВ'ЯЗАНІ владою назви - народ не сприйме, і ЗМІНИТЬ при першій же зміні влади? Чом людей не спитати? Чи хтось у фюрери пнеться?

Настав час змінити тупонімічну комісію, бо її вже понесло на обочину. Включити до неї адекватних людей, а не теоретиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 О.Б. 23.11.2023 21:21
Цитую Фаворит:
Цитую Зінченко:
Незрозуміло чим Кирило Розумовський кращий за письменника Короленка чи художника Айвазовського..........

Бо він був графом та генерал-фельдмаршалом Російської імперії. Дійшло?
Мабуть кон'юнктура змінилася, раз почали просувати тих, хто служив Російській імперії: Скропадський, Розумовський тощо. Там як покопатися, то виявиться, що половина українських гетьманів і не тільки служили Російській імперії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 jack 23.11.2023 19:49
Задрали вже тупоніміччною істерією! Чи нема клепки второпати, що НАВ'ЯЗАНІ владою назви - народ не сприйме, і ЗМІНИТЬ при першій же зміні влади? Чом людей не спитати? Чи хтось у фюрери пнеться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Зінченко 23.11.2023 19:36
Цитую Фаворит:
Цитую Зінченко:
Незрозуміло чим Кирило Розумовський кращий за письменника Короленка чи художника Айвазовського..........

Бо він був графом та генерал-фельдмаршалом Російської імперії. Дійшло?

...так невже не зрозуміло з допису, що вулицю хочуть назвати на честь Розумовського, а Короленка і Айвазовського прибрали...Розумовському мабуть така шана за ті титули, які ви навели......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Фаворит 23.11.2023 15:24
Цитую Зінченко:
Незрозуміло чим Кирило Розумовський кращий за письменника Короленка чи художника Айвазовського..........

Бо він був графом та генерал-фельдмаршалом Російської імперії. Дійшло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Вася 23.11.2023 14:28
Вопрос:
Кто такой Сергей Шелухин и какое отношение он имеет к Черкассам?
Чем Садовый не нравится?Это про коммунизм?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Пропонуємо! 23.11.2023 12:18
Назвати одну нову вулицю "Троє з табакерки". В честь вічної Трійці прозасєдавшихся .
А другу " Біляночка та Розочка" - в честь їхніх незмінних бойових поддружок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Зінченко 23.11.2023 12:08
Незрозуміло чим Кирило Розумовський кращий за письменника Короленка чи художника Айвазовського..........