Сьогодні на позачерговій сесії Черкаської міської ради було прийняте надважливе для нашої громади рішення: внесені зміни до Програми організації харчування, яка діє в департаменті та починаючи з 1 січня наступного року, усі учні 1-4 класів шкіл загальної середньої освіти будуть забезпечені одноразовим безкоштовним харчуванням.

406653785_966842578312819_4370174506392972722_n

«Безкоштовне харчування для наших дітей - це надважливе рішення наразі. Тому дякую міському голові Анатолій Бондаренко та депутатському корпусу за підтримку. Отже, вже з першого січня наші школярі будуть забезпечені якісним, здоровим харчуванням»,- відзначила кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, що в 2021 році було розроблено нове Перспективне меню для закладів загальної середньої освіти міста, відповідно до якого школярі забезпечені повноцінним харчуванням, передбаченим у розробленому чотиритижневому сезонному меню з можливістю вибору страви, яке виконується на 100% норм харчування.

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Мавр 04.12.2023 21:10
380 млн. Круто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 правда 04.12.2023 20:32
Чому в коментарях злість? знаю родини, що виживали завдяки харчування діток в школах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Айрікяни 01.12.2023 11:11
З дорогами в наступному році буде туго... Разом з колегами-депутатами перекинули сотню мільйонів на "безкоштовне харчуванн". Отак ф живемо :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Піонер вася 30.11.2023 19:32
А когда красние галстуки безплатно видадут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Юстас 30.11.2023 19:30
Черкаси сповзають у комуністичне болото
Все "безкоштовне"- коли бідні за свої податки годують багатих. І звідки така психологія у 30 річної Чубіної?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Сергій 30.11.2023 19:17
А як лихо тьотки з "Голосу" продалися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Тетяна 30.11.2023 19:15
Безкоштовний сир у мишеловці. Ваше харчування - за мої гроші. Чому ви примушуєте мою дитину істи вашу бурду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 jack 30.11.2023 18:43
Цитую Костя:
Підле рішення.

Підле рішення було в твого татка, коли він тебе по простирадлу не розбризкав. Діти, що лишилися в Черкасах - здебільшого з незаможних сімей звичайних трудяг, і не всі зранку снідають. А тебе просто жаба давить, чи є оссобистий інтерес в освоєнні міського бюджету?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Костя 30.11.2023 18:16
Підле рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Орест 30.11.2023 18:14
Надважливе рішення - допомогати армії, а не витягувати своїх бізнесменів.